Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megkeseredett, nőgyülölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megkeseredett, nőgyülölő sráccá váltam. Szerintem a lányoknak a külső, a vagyon számít csak igazából, nem az őszinte érzelmek. Egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 03:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

ma 03:54

De nekem nem csak a külső számít! Meg tök vékony vagyok,akkor miért ne lehetne normális vékony barátnőm nekem is?! Csak a lányok mai igényei hatalmasak és nem elég sportosan vékonynak lenned, ki kell gyúrnod magad, meg kell, hogy legyen pénzed, plusz még legyél határozott, durva, nem lehetsz érzelmileg gyenge, mert akkor már nem is vagy kelendő. Beleőrülök, hogy ilyen hatalmas igényeknek sosem fogok tudni megfelelni! Teljesen reménytelne az egész! Elegem van az egész életből!

2012. jún. 13. 04:01
 12/29 anonim ***** válasza:

Hol találsz Te ilyen lányokat?????

Én egy ilyet se ismerek! Ha nem volna ilyen topic, meg a TV, nem is tudnék a létezésükről!

2012. jún. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nem jó helyen keresgélsz.
2012. jún. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
68%

elég gáz hogy felszínességről beszélsz és te is az vagy, voltál már duci nővel? nem tudod mennyire tudna szeretni, hát még szexelni. persze nem a klinikai esetekre gondolok, de kezd ott ahol tudod önbizalom növelőnek az id jó, és legalább ezt a hülye depressziót kivered magadból.

az aki nem tudja mások külső hibáit elfogadni, az ne sírjon...

bátyám pl nagy nőfaló volt, neki jobbnál jobb női voltak, nagyon sok. hosszú kapcsolatai még is mindig ducibb lányokkal volt, ezen el lehet gondolkozni. én nem vagyok akkora csajozó mint ő, de sose a külsőt néztem, volt olyan csajom nekem is aki 75 kiló volt de fülem farkam ketté állt amit művelt velem ágyban, hát még a főztje XD

a férfigyűlölő csajnak is üzenem hogy addig ne csodálkozzon hogy nem talál rendes pasit, még képes valakit rondának találni

én sosem néztem a külsőt, most meg bombázó barátnőm van, de mivel belső alapján választottam így kedves aranyos teremtés

22/f

2012. jún. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

nem véletlenül célozgattam, hogy csak a ronda, kövér lányok vannak nekem! már voltam ilyen lányokkal, nekem se külsőre se jellemre nem jöttek be, lehet csak én voltam peches, de én akit duciban, kövérben kifogtam az egy pióca volt és szó szerint kiszívta a véremet és életerőmet. Akkor sem vagyok olyan válogatós, mert csak annyi igényem van külsőre, hogy ne legyen túlsúlyos és arcra jöjjön be. Egy átlagos nap látok rengeteg lányt, aki külsőre bejön, szóval nem vagyok valami válogatós!


A lányok sokkal inkább azok! Nekik megfelelni külsőre szinte lehetetlen, csak a magas, jóképű, pénzesek tudnak, ha ki van gyúrva az külön pont.

2012. jún. 13. 08:23
 16/29 anonim ***** válasza:
Elképesztő, milyen csatározások folynak itt mind a fiúk, mind pedig a lányok részéről. Ha nem jönnek be a teltebb alkatú lányok, hát ne járj velük, nekem sem jönnek be a túl kigyúrt pasik, és ez nem válogatás szerintem, mert ha egyszerűen nem vonzódok hozzá, akkor én pl. nem is tudok nagyon nyitni felé. De eleve miért találkoztál ducibb lányokkal? Csak a szex miatt, vagy úgy érezted, "lejjebb adod a mércét"? Szerintem a teltebb lányok aranyosabbak, sokszor életvidámabbak is, annak ellenére, hogy néha vagy akár sokszor is bántják őket a súlyuk miatt. Egyébként meg, ha valaki súlyosabb, az nem jelenti azt, hogy csúnya, én láttam már nem is egyszer fiúban és lányban is teltebb alkatút, de közben gyönyörű arcuk volt. Egy kicsit bántó, hogy így kiterjeszted az elképzelésedet az összes lányra, én például sosem jártam/járnék valakivel azért, mert pénzes, vagy segíthet a munkában való feljebbjutásban, mert szerintem ez undorító, kihasználni azt, aki szeret, csak azért, hogy neked ilyen módon legyen jobb... A másik dolog, amin kb. mindig kiakadok itt gyk-n, hogy mindig azt írják a vékony fiúknak, menjenek el gyúrni, oké, ha valaki tényleg túlontúl vékony, hogy az már átmegy a beteges kategóriába (de ott legtöbbször, de persze nem minden esetben), valami pszichológiai gond is van, jobb, ha elmegy tornázni, edzeni, de egy egészségesen vékony srácnak, aki nem akar elmenni edzeni, miért lenne muszáj? Ha el akar, elmegy, ha nem, akkor nem.
2012. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
43%

Ne a nőket gyűlöld azért, mert képtelen vagy felismerni, hogy mi kell egy nőnek, mi kell a párodnak és ezért képtelen vagy kapcsolatban élni. Nincs azzal semmi baj, ha vannak elvárásaid, de ha egy nőnek is vannak elvárásai azért ne utáld. Lehet a csajok úgy voltak veled, mint te a duci nőkkel. Kísérleteztek és sem belsőre sem külsőre nem jöttél be nekik.

A nő az egyik legundorítóbb állatfaj a világon (és ezt nő létemre mondom, mert nem vagyok vak), de azért kicsit nem ártana magadba nézni, mert az éremnek is két oldala van.

"Mert ugyebár egy pasinak csak az számít, hogy a nő vékony legyen és mindig a toppon legyen külsőre. "

2012. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Haver, te úgyis mindig csak azt fogod látni a nőkben, amit látni akarsz. Gyűlölheted egész életedben akár, ettől még nem fog senki megszánni és szeretni téged.
2012. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
20%

Én egyetértek a kérdezővel maximálisan. Egész 23 éves koromig 1 "barátnő" jelölt se akadt, akivel próbáltam ismerkedni az csak azért volt velem mert épp unatkozott, de mellette akár fejre is lehetett volna állni, nem lehetett a kedvére tenni.


2 éve van saját vállalkozásom, és ahogy kiderül hogy vállalkozó vagyok, és nem minimálbérért dolgozom, mindenkinek felcsillan a szeme, és mintha kicserélnék pozitívan áll hozzám.


Több mint való nem a személyiségem, és a 65gk om fogja meg, hanem a vállalkozásomból kiszedhető pénzmennyiség.


Szóval hagyjuk ezeket az álszent dumákat hogy gyúrd ki magad, meg állj pozitívan az élethez. Anyagias világban élünk, 50 millióért bárki megölné a másikat akár 1 kanál vízzel is. Majd pont a párkapcsolatokra nem lesz kihatással a pénz.


Persze ide is be lehet magyarázni hogy pénzéhes nőkkel sodor össze a sors. Csak nem tudom hogy azelőtt amikor a pénzéhesek emberszámba se vettek, akkor miért nem a normálisakkal sodort össze a sors..

2012. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%

milyen pénz??

kemény csávókra buknak nem a pénzre :D

lehet nem vagyok még elég kemény :/

f18

2012. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!