Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? Kép lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia.14 kérdése:

Erről mit gondoltok? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jún. 13. 19:37
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
mással sincs. :)
2012. jún. 13. 19:45
 22/34 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a kérdés, hogy őszinte-e a válasz, hanem, hogy az hogy van előadva.

A „10 kilót le kéne adj” egyszerűen őszinte, az „A bugyiról vagy a benne lévő malacról?” meg bunkó. Ennyi.

2012. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem vagyok kövér, de nagyon irritál, ha valakiben nincs egyáltalán emberi érzés, és csak szapulni tud. Ez nem csak erre a kérdésre vonatkozik, hanem úgy a többire is. Ez ami elszomorít. Én abból indulok ki, hogy ha már valamilyen kérdésre írok kommentet, akkor legalább emberi hangnemben teszem azt.
2012. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
szia,picit nem ártana,ha hasra erősitenél,fogynál belőle. Nekem a comb tetszik.
2012. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
az oldal cime"Gyakorikérdések". és mivel itt véleményt kérdezett a leányzó, ezért őszinteséget várt. jó persze bunkó módon nem kéne válaszolni, de nem irhatják oda hogy nagyon csinos vagy, mikor látják ők is a felesleget... ne legyél már agyturkász..
2012. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese. Mindig voltak és mindig is lesznek ilyen válaszadók. Ha meg így nézek ki nyilván nem töltök fel magamról képet, mert előre tudom mi lesz a válasz....
2012. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

engem csak a hasad zavar... De amúgy beleharapnék a kis sonkáidba :$

http://www.youtube.com/watch?v=hFgZZE_2WhA

Ebből a hasedzést zúzasd le :D

F18

2012. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
azért raktam fel a képet, mert kíváncsi voltam mások véleményére ! igen, tudom hogy van 10-15 kiló feleslegem, és dolgozom már rajta..
2012. jún. 13. 20:04
 30/34 anonim ***** válasza:

Figyelj csak, arra nem gondoltál hogy biztos van olyan akinek így tetszel? Csak meg kellene találni. És ez vonatkozik a 35kg-ostól egészen a 150kg-osig.

Te tudod, engem nem is érdekel csak találtam egy megválaszolni való kérdést, és a másik meg az nem értem miért kell itt játszani magatokat kedves, kétszínű barátaim akik gondolom tudják kiről van szó. És igen ha írtok azt tegyétek már normálisan, vagy tölts fel magadról képet, legyen bátorságod és akkor majd mi is írjuk azt hogy a bugyidban meg egy orrszarvú van aztán mehetsz wowozni!

2012. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!