Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? Kép lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia.14 kérdése:

Erről mit gondoltok? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jún. 13. 19:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet, hogy pont a durva válaszok hatnak majd rá ösztönzően. Nem, nem szép a fölösleg, ezen nincs mit kérdezni, ez köztudott. Igen, van akinek így is bejössz, de ez nem azt jelenti, hogy nem jönnél be neki még jobban, ha azt ledolgoznád. írom mindezt úgy, hogy én is dagi voltam, de nekem ért annyit a külsőm, és nem utolsó sorban az egészségem, hogy leadjam.
2012. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez is igaz, de ezt is meg lehet írni emberi módon.

Nem úgy mint ahogy pár előtted válaszoló tette...

2012. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a fogadd el magad így biztos lesz olyan akinek így tetszel dolog. Túlsúlyod van nem is kicsi, ami nem egészséges és nem is esztétikus. Gondolom ha tükörbe nézel nem az jut eszedbe hogy igen tökéletesen érzem magam. Nos ezért kell tenned valamit, fogd vissza az evést és növeld a mozgást. -15 kilót lazán leadhatsz.
2012. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Csináljál felüléseket, meg lépcsőfutást/kerékpározást, és szép lapos hasad lesz ,meg vékony combod őszre
2012. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!