Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibát követnék el?

Figyelt kérdés
20F vagyok meg ismertem egy 26 éves nőt akinek van egy gyereke és egy 40 éves körüli ura. Egy buliban ismertem meg ahol már elégé bátorra ittam magam és fogdostam meg hasonlok és mostanában szoktunk beszélni facen meg elakar jöni hozám és elhivni autokázni . szerintem csak szexet szeretne. És mivel idösebb vonz a kiváncsiság.
2012. jún. 14. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
A nő nagyobb hibát követne el, neked tulajdonképpen nincs veszítenivalód. Ha meg ő ennyire nyomul, akkor egyértelmű, hogy akar tőled valamit, nyilván ahogy te is írtad, szexet. Csak a férjével vigyázz...inkább visszavonom, amit az elején írtam... igenis van mit veszítened... mondjuk a fogaidat... jobb esetben :-S
2012. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, hibát követnél el. Más családját tönkretenni hiba.
2012. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. jún. 14. 11:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a család már amúgy is tönkre van téve. Ki tudja, hány sráccal csalta már meg az a nő a férjét. Szerintem azért keress inkább egy szingli nőt.
2012. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a férfi nem a férje csak együtt vannak.
2012. jún. 14. 11:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Jártam már hasonló cipőben - akkor jó ötletnek tűnt viszont most már bánom - de késő bánat..!
2012. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Nő régebben ugy hallotam ,hogy elégé kicsapongo életet élt.
2012. jún. 14. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet előítéletes vagyok, de az a 26 éves anya akinek program az autókázás nagyon nagyon gáááz.

Ha már megrántod (mert egy ilyen nővel nem szeretkezni szoktak) húzz gumit. Mert ki tudja hány férfi járt már benne, mert ezek szerint erkölcsi gátlásai nincsenek.

2012. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor inkább elutasitom.
2012. jún. 14. 11:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyes... én nem kockáztatnám, hogy az ura beveri az orrom, mert meghúztam a nőjét.
2012. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!