Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első kapcsolatból házasság?

Első kapcsolatból házasság?

Figyelt kérdés
Párocskámmal az elsők vagyunk egymásnak, fiatalon elköteleződtünk. A barátnőim azt mondták, hogy kíváncsi leszek később, amikor már késő lesz. Nagyon ragaszkodó, és hűséges vagyok, de ebben a kíváncsiságban tényleg van valami. Előfordul, hogy másról fantáziálok, meg hogy megtetszik valaki az utcán, aztán elkalandoznak a gondolataim, hogy mi lenne, ha másképp alakult volna az életem, és most mással lennék. Irigy vagyok a barátnőimre, akik már sok férfivel voltak, hogy milyen tapasztaltak, meg olyan jó érzés lehet ezt számom tartani (ne értsetek félre, így kívülről tényleg olyan jó belegondolni, hogy így sorba teszik, hogy ki hogy csókolt, stb...) Valahogy ez hiányzik, mert teljesen kimaradt nálam, még csak nem is randiztam mással. De közbe meg érzem, hogy nekem csak ő kell, szeretem őt, és olyan szép, hogy ő az egyetlen férfi az életemben. Beszéltem vele erről, és azt mondta, ő nem érti, hogy mi lehet abban a jó, ha sorba teszi az ember a partnereit... Szóval nem értett meg, és most lelkiismeret-furdalásom van, hogy "én ilyenekre vágyom". Nyugtassatok meg, hogy ez normális (ha az egyáltalán), vagy ha van valami tapasztalat ezzel kapcsolatban, azt is szívesen várom!:)
2012. jún. 1. 09:43
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%

Az első kapcsolatomból lett házasság, sosem bántam meg, és soha nem jutott eszembe hogy milyen jó lehet annak akinek több emberrel volt kapcsolata.

Szerintem gondolkozz el, hogy miért jut eszedbe ilyen. Komolyan.

2012. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki más, mindenkinek más a fontos. Én például időpocsékolásnak tartom az eddigi kapcsolataimat, mivel nekem az a célom, hogy megtaláljam azt a férfit, akivel majd családod alapítok és aki mellett leélem az életem. Semmiféle tapasztalatot nem szereztem az eddigiek mellett, maximum annyit, hogy milyen típussal ne álljak össze a jövőben.

Persze van, akinek ténylegesen fontos az, hogy több f.szt fogjon élete során, mint kilincset - ez véleményem szerint az ő lelki szegénységüket tükrözi.

Viszont, ha ez benned is felmerül és olykor bánod, hogy így alakult, nincs jó hírem. Nem lesztek együtt már sokáig, mert ez felemészt egy kapcsolatot. Sajnálatos, hogy neked is fontosabb a mennyiség, mint az, hogy melletted van az, akivel egy életen át boldog lehetsz.

2012. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
76%
szerintem egy idő után el fogsz csábulni hidd el, nem éri összeházasodni, és szerintem nem a legnormálisabb hogy már másról idegenekről fantáziálgatsz , attól hogy a barátnőid sok pasival votlak nem feltétlenül kell rájuk irigykedned. te legalább ki tudtál alakítani egy normális tartósabb kapcsolatot, de szerintem hűségesen nem tudnátok lehúzni egymás mellett még vagy 50 évet.
2012. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Elsők voltunk egymásnak a férjemmel, sosem bántuk meg.
2012. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bánok semmit, hiszen szeretem őt. És amikor vele vagyok, ilyen eszembe se jut, csak amikor a lányokkal beszélgetünk, és mesélnek. Nem tudom, hogy miért érzem ezt, de azt érzem, hogy én kimaradok valamiből. Nem akarom ezt érezni, de nem tehetek róla.
2012. jún. 1. 09:52
 6/52 A kérdező kommentje:

A hűségemmel nem lenne baj, ez 100%.

Csak azt nem tudom, hogy 20 év múlva is ilyen jól fogom-e magam érezni. Most úgy érzem, hogy igen, de a barátnőim is, ti is azt mondjátok, hogy nem.

2012. jún. 1. 09:54
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első kapcsolatomból lett házasság, és soha nem jutott eszembe, hogy másnak "milyen jó lehet" több partnerrel..
2012. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok,mennyi ideje vagytok együtt?Volt már eljegyzés?
2012. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
83%

Az olyanok mint a barátnőid csak rosszindulatból mondják, és irigyek rád. Minden normális ember örülne ha valami csoda folytán elsőre megtalálja azt az embert akire vágyott és nagyjából minden oké legyen. Ők nem voltak szerencsések és azért volt annyi pasijuk.

Mi egymásnak is elsők voltunk a párommal , 7 éve együtt és augusztusban esküvő, de én nem vágyok más pasikra, meg hogy nem k.urvultam el. Gondolod hogy a barátnőid büszkék lesznek ha találnak egy normális pasit és az megkérdezi hogy férfi volt előtte? Majd a 15 ből letagadnak minimum 13.

2012. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Ő 27 éves, én 23 éves vagyok, 7 éve vagyunk együtt, nem volt eljegyzés.
2012. jún. 1. 09:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!