Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tetszenek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszenek nektek a rendőrök? El tudnátok képzelni vele egy kapcsolatot, esetleg később házasságot?

Figyelt kérdés
Annak ellenére is, hogyy egy héten kb 2x,3x éjszakázik? Miért tetszenek nektek a rendőrök?
2012. jún. 16. 10:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is szexi az egyenruha. :)
2012. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
engem alapjáraton vonzaz egyenruha,de természetesen fontos,hogy ne egy bunkó legyen benne :D
2012. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, mit dolgozik. nem jelent pluszt az egyenruha. :)

Ha bejön mint pasi, tökmindegy:)

2012. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ja ja ez így szép és jó meg ahogy egy két nő irja szexi,de mindennap aggódni érte,mikor lesz baja,mikor éri sérülés...Mondom ezt úgy hogy rendőrnőnek tanulok. 17\L
2012. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tetszenek,DE sosem kezdenék kapcsolatot egy rendőrrel,házasság meg végképp kizárva.Lehet,hogy csak rossz tapasztalatokat szereztem,de akiket eddig megismertem,hűtlenek és agresszívak voltak.De biztos létezik a kivétel.:)
2012. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye keleti részén minden fiatal srác 90%-a, akit nem vesznek fel a felsőoktatásba, rendőrnek megy. Az a baj, hogy segg hülyéket is felvesznek, a lányok meg epednek az egyenruháért. így lehet nekik beszélni... "-.-
2012. nov. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy közrendőr, vagy magasabb beosztású tiszt. Utóbbi azért jobban keres, és lehet ugyanolyan kisportolt. Nem mindegy!
2012. nov. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!