Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jelentkezik? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezik? Csak egy estére gondolta volna? (Elsősorban férfiak válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Egy buliban flörtöltem egy pasival (barátaim ismerőse), nem volt túl nyomulós, de azért határozottan éreztette, hogy bejövök neki, és el tudna képzelni többet is köztünk. Akkor, ott nem volt rá lehetőség, ezért tartózkodó maradtam, de számítottam rá, hogy később megkeres a közös ismerősökön keresztül. Nem tette. :( Barátokon keresztül kiderítettem a számát, és elhívtam egy következő buliba, de nem tud eljönni, egyéb elfoglaltsága miatt. Ok, ez még érthető is, de ha már tálcán kínáltam az elérhetőségemet, akkor miért nem él a lehetőséggel? Ezek szerint nem akar folytatást, csak jól elszórakozott velem aznap este? Vagy a tartózkodásom miatt vett vissza? Én is csak utólag átgondolva jöttem rá, hogy nagyon is bejött a stílusa, és el tudnék vele képzelni többet. Sajnálnám, ha ennyiben maradna a dolog. Tehetek bármit, hogy legyen folytatás?

33N


2012. jún. 16. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális esetben úgy vagyok vele,hogy keressen ha akar.Viszont a legutolsó kapcsolatomban valami hasonló volt,vártam hogy jelezzen.Aztán 3hét múlva írtam neki 1sms-t,de nem buliba hívtam,hanem tréfásan megfogalmazva egy szép helyre.1hétig nem jött válasz,nem volt biztos a dolgokban.Aztán egyszer csak felhívott,találkoztunk,és 1.5évig együtt voltunk,persze katasztrofális lett a vége sajnos.
2012. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmit nem akar, csak flörtölt veled, ennyi.
2012. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!