Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a férjetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetekkel 2 hónap házasság után egyre inkább érezhetően múlna a szerelem közöttetek?

Figyelt kérdés
Nem tudni, kinek a "hibájából",de itt van ez az érzés,ami viszont már-már kézzel foghatóan nyilvánvaló.
2009. júl. 9. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
újra felmelegíteném a kapcsolatot, hisz nem véletzlen házasodtam össze vele.. megtalálnánk előbb utóbb a közös hangot, újra.
2009. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is felmelegiteném ujra:)

Romantika.. emlékek,,:)

Probáld meg te is vagy mond neki hogy itt az idje hogy elmenjetek kicsit nyaralni valamerre:P

2009. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor csak melegítgessetek :D

beszélj vele róla, hogy ki mit szeretne.

Mennyi idősek vagytok, mert ha 18 meg 22 akkorlehet hogy korai volt, és nem kéne erőltetni, ha idősebbek vagytok, akkor meg lehet nem jól választottatok, mióta vagytok együtt?

27/L

2009. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk annyira fiatalok,vagyis én biztos nem.27 vagyok,ő 24.Egyébként nem hiszem,hogy az fontos,mennyi ideje vagyunk együtt,mert előtte minden jónak tűnt.Mindig azt mondta,mennyire szeret,és ezt láttam is rajta.Ezért kezdtem neki elhinni,hogy ez valóban így van...pedig én egyébként roppant nehezen nyílok meg,és nem akárkinek.
2009. júl. 9. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért lenne fontos, hogy mennyi ideje vagytok együtt, mert könnyebb tanácsot adni. Szerintem is lehet, hogy nem illetek össze igazából, de mégis összeházasodtatok. Melegítsd fel a kapcsolatot.
2009. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szempontból a házasság lényegtelen. Ha mondjuk 3 éve együtt vagytok, akkor a 2 hónap házasság már semmit nem jelent.


Meg kell beszélni, hogy mi a probléma és próbálni változtatni rajta. A kommunikáció rettentő fontos! Áldozatot kell hozni mindkét részről és ha érdemesnek tartjátok, akkor meg kell menteni a kapcsolatot.


Ha nem így gondoljátok MINDKETTEN, vagy nem is akartok beszélni róla, akkor viszont felesleges együtt maradni.


Mondjuk két hónapja még nem éreztél semmit? Mert fura, hogy hozzámentél...


Ha van gyerkőc, akkor más a szituáció picit, de ha így van azt majd úgyis írod.


32/F

2009. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De,2 hónapja is éreztem valamit:azt,hogy tényleg FONTOS VOLTAM neki,meg szeretett.Egyébként tényleg gyorsan történtek nálunk a dolgok,mert mindössze félév után házasodtunk össze.Azelőtt én albiban laktam,ő járt hozzám,s akkor láttam rajta,hogy mennyire tudott örülni a találkozásainknak.Most,mióta összeházasodtunk,én ott lakom náluk(bár előtte is sülve-főve együtt voltunk).Azt hiszem,talán túl fiatal lehet még ő a házassághoz,talán megbánta már...Én ezt érzem.Néha TÚL SOK vagyunk egymásnak,pedig nem naphosszat vagyunk együtt,csak reggel és este,meg hétvégente.Dolgozunk,a haverokkal sem szűnt meg a kapcsolat,vagy ilyesmi.És azt is,hogy talán nem is hiányoznánk egymásnak,ha elveszítenénk egymást.Szerintem ő is hamar túllépne ezen...
2009. júl. 9. 17:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azt tudom róla,hogy ő a munkahelyein is ilyen volt,talán ez a temperamentum jellemzi,ez nem az ő hibája.Mindig úgy volt(anyukája is mondta),hogy eleinte teljes lelkesedéssel vetette bele magát a munkájába,aztán mindig lelankadt ez a fajta vehemencia.Nem tudom,azon is gondolkodtam már,talán akkor az élet más területein is ilyen...Most is azt mondja,hogy szeret,de azért az ember érzi azt,ha valami nem oké.Nem tudom,de én nem vagyok képes "nemszeretve szeretni".Én olyan vagyok,hogy ha bennem egyszer elpusztulnak az érzések,nem vagyok képes újraépíteni őket.De most pedig attól félek,ez történik velünk.
2009. júl. 9. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy sokat voltatok előtte együtt, nem számít.

Most MINDIG együtt vagytok (minden szabadidőben, minden házimunkában, gépies tevékenységben, hétköznapban) - és ez azért más.

Eddig, amíg együtt voltatok, mindkettő tudott a másikra figyelni - teljes energiájával. Arra az időre ment.

Most már ez nem megy, mert folyamatosan nem is mehet. Valamikor pihenni is kell!


Úgyhogy a tanácsom az, hogy néha csináljatok külön programot is (ami nem munka). Beszéljétek meg ezt is.


Másrészt: tényleg újíts, és próbálja meg ő is. Olvass vissza itt: vagy ezer jó tanácsot kapsz, hogyan lehet ezt.

2009. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!