Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet tartós egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet tartós egy házasság ha már nincs szerelem csak szeretet?

Figyelt kérdés
Szeretném ha azok is írnának akik már csak szeretik a párjukat.Hogy ők ezt hogy élik meg!!! Nem hiányzik nekik a szerelem?
2008. júl. 31. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szia!Sztem a rózsaszín felő előbb-utóbb feloszlik.És mi marad ott?Ha tényleg szeretitek egymást: a szeretet,törődés,gondoskodás,a másik után való vágyakozás(nem szerelmes órákra gondolok,hanem egy gyengéd csókra,egy simogatásra,amit nagyon vársz mikor hazaérsz a munkából)Ha hiba volt a házsasság,csak a megszokás marad ami előbb-utóbb odáig fajul,h közös témátok se akad.A rózsaszín felhő bizta hiányzik,de ha feldobod a házasságotokat,romantikus dolgokkal,újra lesz szikra.
2008. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

a mai világban a házasság többsége nem tartós.Figyelj meg egy olyan családot akik csak élettársak.Boldogok,szerelmesek egymásba,nincs megcsalás stb.

Míg a házasság veszekedés,viták,sorozatos megcsalás és leggyakoribb esetben válás.a házasság nem tart örökké

2008. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jaajj ez az utolsó már bocs de elég nagy hülyeség:D
2008. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Már bocs de te sem hiheted hogy majd a rózsaszín köd majd évekig ráül az ember agyára aztán jujj de szerelmes vagyok, nincs is a páromnál szebb és jobb a világon kényszerképzetek rabja leszel évken át! Én magam már azt sem értem hogy lehet valaki szimpla egy évig elvakult a másikkal szemben, azután meg kidobnád a másikat mint egy használt rongyot?! Tévedés aki azt hiszi hogy 2 embert az tart össze hogy bele vannak esve egymásba olyan mélyen mint vak tetőfedő a kéménybe! A szart a harmónia meg némi figyelmesség az tart össze 2 embert. A házasság pedig akárki akármit mond önmagában csak egy tartalmatlan formalitás!
2008. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szerelem egy elég hatékony kábítószerkoktél eredménye. Ezért sajnos egy idő után múlik... bár fel lehet dobni, és akkor újból megélheted egy ideig.

A szeretet tartja össze évtizedekig a párokat hatékonyan. Ha időben kialakul...

2008. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!