Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is azt tapasztalját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is azt tapasztaljátok, hogy a fiúk jópofizak a megismerkedésetek pillanatától, aztán, ha rákérdeztek, hogy tetszetek-e a srácnak, vadul tagadja. De amint kiderül, hogy neked van barátod, akkor kb.5 percen belül töröl az életéből?

Figyelt kérdés
Velem már több, mint 10szer történt meg ez. Olyan, mintha a srácok csakis kizárólag csajozás miatt ismerkednének velem, mintha képtelenek lennének barátkozni. Nekem nagyon rosszul esik, hogy én barátnak tekintem őket, ők meg kitörölnek azonnal az életükből, ha foglalt vagyok.
2012. jún. 17. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudod, mi, fiúk sokszor úgy vesszük, hogy ha egy lány közeledik hozzánk, akkor az azért van, mert tetszünk neki, és nem arra gondolunk, hogy barátkozni akar.
2012. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hááát, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy rosszul gondoljátok.
2012. jún. 17. 22:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Pedig nem igazán rögződhetett belétek, hogy a lányok udvarolnak nektek.
2012. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem gondoljuk rosszul. :) Csak azért a lányok többsége nem fiúkat akar "barát" barátnak, a barátok általában azonos neműek, így picit "félreérthető" is lehet, ha pl. egy lány közeledik egy fiúhoz. A közeledés meg még nem udvarlás, a kettő teljesen más.
2012. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ott a pont!
2012. jún. 17. 22:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Kicsit megkésve írok, de úgy éreztem, hogy meg kell tennem. A fiúk, ha közelednek egy lányhoz, akkor az kizárásos alapon is azért történik, mert tetszik nekik, és nem azért, mert éppen egy barátot keresnek, hiszen arra ott vannak a fiú társai (éppen úgy mint a lányoknak). Viszont ha te bejelented neki, hogy bocsi nekem van pasim, akkor persze, hogy töröl az életéből, mert így elérhetetlen, foglalt vagy a számára, így nem fog veled barátkozni azért, hogy szakítsa a szívét érted.
2012. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!