Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen a ti álomnőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen a ti álomnőtök?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szép.
2012. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pl. rámír gyakorikérdéseken, kiderül, hogy értelmes, kiderül, hogy bevállalós, kiderül, hogy nem növény és közel lakik, ja és jól néz ki, meg tud főzni, hideg sört hozni a hűtőből, meg takarítani. :DD
2012. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a barátnőm:)
2012. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy híjják hogy Bianka. :)
2012. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

pl. rámír gyakorikérdéseken, kiderül, hogy értelmes, kiderül, hogy bevállalós, kiderül, hogy nem növény és közel lakik, ja és jól néz ki, meg tud főzni, hideg sört hozni a hűtőből, meg takarítani. :DD


ehhez csak annyi hozzáfűznivalóm van, hogy az értelmes és a hoz nekem sört a hűtőből kizárják egymást. választanod kellene a kettő közül.

2012. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Princess Presley


[link]


Őérte a fél karomat is odaadnám! Ilyen álomszép mosolya egy lánynak sincs!!!!

Egész nap el tudnám nézni!


28F

2012. jún. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A google-ben kapcsoljátok ki a biztonságos keresést, mert akkor egy csomóképét ki sem adja a csajnak!

Pl ezt sem szerintem:

[link]

2012. jún. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem nincsenek túl nagy elvárásaim, tisztában vagyok azzal hogy én 10/6.5-7 vagyok kb úgyhogy max 10/7.5el csajom lehet de inkább a 5-6.5 közti a nekem való

ne cigizzen, ne nagyon igyon szeszt, el lehessen vele hülyéskedni, de ugyanakkor ha kell komoly is tudjon lenni, szeresse a romantikát, legyen sport kedvelő, a kora mindegy 15-30 közt jó is :D

21/F

2012. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez a pontozás k*rva gáz
2012. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!