Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöjjek vele, ha ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele, ha ezzel valakinek fájdalmat okozok?

Figyelt kérdés
Néhány hete szakítottam a párommal akivel több évig voltunk együtt.Volt egy haverja akivel kölcsönösen tetszettünk egymásnak,de természetesen nem történt köztünk semmi. Csak mondta,hogy ha egyszer nem lennénk már együtt akkor máshogy alakulnának köztünk a dolgok.Viszont ez kiderült és ezután persze a volt barátom megutálta ezt a haverját.Eltelt azóta jó idő (másfél év)és most ugye szakítottunk,de ennek nem volt köze a haverjához,hiszen még beszélőviszonyban sem voltunk.Ez a dolog is el lett már felejtve. Most viszont,hogy szakítottunk,felkeresett ez a haverja,(vagyis ugye jó ideje nem haverok már)hogy esetleg beszélgethetnénk.Ezt most megtudta a volt barátom,hogy ezzel az ismerősével találkozgatok.Tudni kell,hogy a volt barátom nagyon szeret még engem...rajongásig és nagyon szenved a szakítástól.Arra kért,hogy ne bántsam meg még jobban és hogy csak VELE ne jöjjek össze. Persze elmondott róla jó pár rossz dolgot amiről most már azt sem tudom igazak-e,mert lehet,hogy csak távol akar tőle tartani. Fogalmam sincs.Nem váltunk el haragban és mint embert még mindig nagyon szeretem. Fogalmam sincs mit tegyek.Annyira fáj neki és én annyira,de annyira szemétnek érzem magam.Ha összejövök ezzel az ismerősével,azt mondta ő az utcán sem fog nekem többé köszönni és iszonyatosan megharagudott rá-enyhén fogalmazva.Nem tudom mit tegyek? Összejöjjek vele? Lehet,hogy nem bírnék a saját szemembe nézni ezután.Annyira rosszul érzem magam.Ti mit tennétek?
2012. jún. 18. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Anyám!


Lezártál egy kapcsolatot. Vége.

Van valaki aki tetszik, de te nem mersz vele összejönni, mert ki tudja mit szól hozzá, mit érez majd az ex...??

(pláne, hogy azzal a személlyel nincs is beszélőviszonyban)


Én nem értem miért érzed magad szemétnek????

Az ex majd kiheveri, te meg légy boldog.


(hány éves vagy?)

2012. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
25. Tudom sokszor önzőnek kell lenni,de nekem ez nem igazán megy. Folyton arra gondolok mit éreznék én a helyében :(
2012. jún. 18. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy az exed tulajdona.


Nyilván bántja, de ha élete végéig nem fog tudni elfelejteni, akkor elmész apácának?


Természetesen igyekeznék őt kerülni - ha lehet- hogy ne előtte "enyelegjek" az új barátommal, de egyébként nem hagynám hogy elrontson egy rendkívül ígéretes kapcsolatot: ez a (új)fiú évekig várt rád!!!

2012. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az az igazság,hogy nem szerettem volna a volt barátomat teljesen elveszíteni,mert több évig mindenben egymás mellett voltunk és nagyon közel voltunk egymáshoz lelkileg és most meg fog utálni.
2012. jún. 18. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ezt a fiút választod-e vagy később egy számára tök ismeretlent, ugyanúgy meg fog utálni, hiszen nem vele leszel. Ha elfelejt, akkor újra lehettek barátok, addig nem és nem is ajánlanám, hogy tartsd vele egy darabig a kapcsolatot. Tudom miről beszélek, 1 exem kivételével az összessel jóban vagyok, az egyikkel még a baráti társaságunk is ugyanaz, de kell pár hónap, hogy rendezze mindenki magában a dolgokat, utána működhet. Ha most tartod az exeddel a kapcsolatot, ő továbbra is csak reménykedni fog.
2012. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit a volt barátod csinál, az nem más, mint zsarolás.

Lezártad a vele való kapcsolatot, ezt magyarázd el neki és jogod van olyan valaki választani magad mellé, akit szeretnél. Nyilván nem kell feltűnően és a volt párod szeme láttára csinálni a dolgokat, de szerintem nyugodtan gyere vele össze, ha te is ezt szeretnéd.

Majd megbékél a volt barátod.

2012. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már azon gondolkodsz, hogy megbántasz vele mást,akkor felesleges belemenned egy új kapcsolatba.Nyílván nem óriási szerelemről van szó a haver iránt,mert ha az volna,már összejöttél volna vele...
2012. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából alakulóban van a kapcsolat,de nem akartuk,hogy kiderüljön amíg nem biztos a dolog.Így már az fáj ami még nincs is :S
2012. jún. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!