Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lánybarátnőm, akivel elég sokat beszélünk fb-n, de csak ott, mivel kb. 150 km-re lakik tőlem. Van mikor napokig nem ír, aztán valami rá tör, és elkezd nekem olyanokat írni, hogy nagyon szeretlek (már csak ezt írja, de régen benne volt, hogy barátilag), hiányzol, te vagy az egyetlen, aki mindig megért és elfogad. Máskor meg azt írja, hogy nem volt még ilyen jó barátja, mint én és hogy hálás nekem ezért. Nem gyakran találkozunk, 1 hónapja találkoztunk, kb. 4 hónap után, nálunk aludt, és mikor hazaérkezett Facebook-on írt nekem, mert hogy nagyon szomorú volt, és hogy haza felé sokat sírt, mert hiányoztam neki, és olyan jó volt velem. Van egy lány aki tetszik, de Ő csak barátként tekint rám, és ezt eddig csak neki mondtam el. Volt egy időszak, amíg csak vigasztalt és mondta, hogy próbáljam meghódítani, mostanában meg azt mondja, hogy felejtsem el, mert utálja, hogy szenvedek miatta, és azt is, hogy jobb lenne úgy neki is. Főleg lányoktól kérdezem, mert Ők talán jobban beletudják képzelni magukat a helyzetébe.
2012. jún. 18. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem beléd szeretett
2012. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az baj, mert én csak barátként tekintek rá. Mit tegyek, hogy ne szeressen?
2012. jún. 18. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak segíthetnék,de nem bízok az emberekben,majdnem 100%-ra mondom hogy becsap téged az a 150 kilóméterre élő csaj,az viszont tuti hogy nincs sok esély ilyen távolság mellett hosszútávon elmélyíteni a kapcsolatotokat.
2012. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel csap be?
2012. jún. 18. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Azzal csap be ahogy viselkedik!Sírás hazafelé?"te vagy az egyetlen",nekem ez nagyon szappanoperásan hangzik...
2012. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztosan sírt, apukája mondta, akit közelről ismerek.
2012. jún. 18. 19:26
 7/8 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 15, Ő 13
2012. jún. 18. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!