Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már úgy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már úgy itt a GyK-n, hogy valaki az írása (i) alapján nagyon-nagyon szimpatikus lett, esetleg beleszerettetek? De közben nem írtatok neki, mert nem vagytok rámenősek?

Figyelt kérdés

Fiúk-Lányok!


Vagy olyantól is tartotok esetleg, hogy külsőre nem tetszene?


2012. jún. 18. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

egyszer irtam kommentet 1 csaj kérdésére. 1 perc mulva kaptam tőle privátot hogy leakar sz*pni.


és én személyszerint tartok az igénytelen, hangsúlyozom IGÉNYTELEN barna bőrűektől. a 70kg+osoktól, az anorexiásoktól, meg a naturálisan rondáktól. khöbö.

2012. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már egy-két ember aki szimpi volt a válaszai alapján :) de még senkibe se szerettem bele gyakoriról, ez nem ismerkedő oldal...
2012. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem ismerkedő oldal. Arra gondolok, hogy a gondolatai (bármely kategóriában) megérintettek és arra gondoltatok, hogy milyen jó lenne, ha ismernétek egymást.


Persze, itt mindenféle társadalmilag lecsúszott figura is megtalálható.

2012. jún. 18. 23:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek úgyis csalódás a vége. Írásba beleszeretni azt jelenti, hogy az elmédben megalkottál saját szórakoztatásodra egy olyan avatárt amit kommunikáció közben hozzárendelsz a másik félhez, felruházod kb. minden neked tetsző vonással, ami csak eszedbe jut. Tehát egy általad kitalált fiktív karakterbe szeretsz bele, melynek tulajdonságai leírják a számodra a tökéletest, és annyira elhatalmasodik ez az érzés benned, hogy mikor a valóságban először meglátod, csalódni fogsz benne, mert nem úgy néz ki, hogy elképzelted, ebből fakadóan hamis gyűlöletet táplálsz iránta, ezért látni se akarod többet, mert nem tudsz megbirkózni a saját tudatoddal.
2012. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos túl tolakodó voltál! Nagyon kevesen vannak, akik "vállalják" a nevüket, így nem igen ismertem fel még senkit. Privátban rengeteg érdekes beszélgetésem volt már, megismerném őket.
2012. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hatos válasz eleje hármasnak ment. Azér nem válaszolsz magadnak, mert nagyon rámenős voltál. És amit ötödik ír, abban piszok nagy igazság van.
2012. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4! "Én olyan gonosz vagyok, hogy néha már magamtól is megijedek..." /Különben dühbe jövünk c. film/ :D
2012. jún. 18. 23:23
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze, én is így gondolom. Csak kíváncsi vagyok, hogy veletek volt-e ilyen. Meg én úgysem hiszek az online ismerkedés hatásosságában.
2012. jún. 18. 23:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Az nem rámenősség, hogyha valakivel elkezdesz beszélgetni 1-1 téma kapcsán, olvasva a kommentjét. Számtalanszor volt ilyen, hogy írtam - vagy nekem írtak. Sok jófej akad itt azért.
2012. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze,olvastam már olyan választ amit érdekesnek vagy értelmesnek találtam, de még olyat is amelyik tökugyanaz volt amit én mondtam volna. De a legtöbb ilyen névtelen volt, lehet hogy mindet más ember írta, de az is megeshet hogy ugyanaz a személy alkotta vélemény. Ha egy válasz vagy valaki gondolkodás módja megtetszik akkor max írok privátot, de ennyi
2012. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!