Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, amikor szembe jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor szembe jön vagy láttok valahol egy gyönyörű, nagyon csinos lányt, elismerően nézitek őket vagy lenézően hogy rosszul érezze magát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 23:44
1 2
 11/13 Hailey13 ***** válasza:
100%
nem nézek én rá sehogy.:D egyrészt szerintem a fiúk dolga, nem arra kíváncsi hogy egy lány nézze meg. ha meg direkt azt várja, csakazértse!:D de egyébként ha kedvesen néz és mondjuk rám mosolyog, akkor én is..:) de az már nem ettől függ.
2012. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én észre sem veszem őket. Utcán sétálva valahogy kiürül a tudatom, mélyen magába süllyeszt a gondolatvilágom, s nem is enged mással foglalkozni. Olyankor az elém táruló látványosságok jelentős része csak a szememig jut el, az agyam számára feldolgozatlan marad. Furcsán mustrál emiatt a környezetem.:D
2012. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy van ilyen is , olyan is. vannak nézelődősebb , szemezgetősebb féle emberek, és vannak, akik csak úgy elmennek mindenki mellett, mert útcán ugye mindenki idegen, közöny van, semmi más.
2012. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!