Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval be merjem vallani neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval be merjem vallani neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe 17 hónapja szerelmes vagyok, szóval kb tavaly január óta. Szóval épp eléggé szenvedek, mert nyár van, és alig látom, míg suliban minden nap találkoztunk. Jóban vagyunk amúgy, szóval buliban mindig odahív maga mellé, dumálgatunk, stb. Biztos vagyok benne, hogy tud az érzéseimről, mert nem egy ember mondta már neki, de most jött el a pillanat, hogy úgy érzem, be kell neki vallanom, mert még egy nyarat nem csinálok így végig. Ráadásul a múltkori buliban még közvetlenebb lett, simogatta a karom, ölelgetett, igaz, volt benne rendesen alkohol. Csak itt a gond, hogy barátnője van 8 hónapja. Egyik barátnőm azt mondta, hogy be ne valljam neki hogy szeretem, mert még elmondja a csajnak, és ott ér véget a kapcsolatuk. ráadásul elég bonyolult lenne az egész, mivel osztálytársak vagyunk. de én így már nem bírom tovább, ráadásul itt a nyár, ha szarul jönne ki ez az egész, 2 és fél hónapig úgysem látjuk egymást. Szóval bevalljam? 16/L

2012. jún. 19. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor azt tartsd tiszteletben
2012. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem is szándékoztam rámászni... csak hogy legalább legyen egy tisztességes helyzet.
2012. jún. 19. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Am ne mond el neki mert annak csak rosz vege lesz,esetleg ha mar ninics b nöje akk0or lehet de ott is ne rogton anem 1 ido utan szal kicsit necces a dolog de azert tiszteld( fogd visza az erzeseidet ) 23 F
2012. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Várd meg míg szakítanak, mert elég rosszul jöhetsz ki a szituból... Ha eddig vártál akkor belefér még pár hónap.

25/N

2012. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy úgy érzem nem..tavaly nyáron mindennap úgy keltem, hogy megjelent egy szám a fejemben, hogy még 77 nap..még 54 nap szeptemberig..én ezt nem csinálom még egyszer végig..nem akarom, hogy miattam szakítsanak, csak akkor legalább kapjak egy tisztességes elutasítást vagy valamit, amitől könnyebb lesz túllendülni ezen az egész helyzeten..
2012. jún. 19. 10:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elutasítana összetörne a kis álomvilágod.az jobb?
2012. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ennél minden jobb. egyébként nem vagyok az az álmodozó típus, nem élek álomvilágban. annak is megvoltak az okai, hogy miért nem vallottam be előbb. mielőtt még csaja lett volna.
2012. jún. 19. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
várd meg míg szakít a barátnőjével, aztán léphetsz. ez így korrekt mindenkivel szemben. neked meg ki kell bírni, ha most pl kezdődne a kapcsolat akkor sem vethetnéd rá magad mert csak kihasználna. légy észnél, egy pasi se éri meg hogy hülyét csinálj magadból, mert ugye ez is benne van a pakliban, méghozzá egy foglalt pasi nem éri meg. ha veled akarna lenni gondolod, hogy már nem lépett volna? vagy nem tette volna szabaddá magát? és mi van akkor, ha elmondod neki, kikosaraz, és még a tetejébe a haverjaival, vagy éppen a barátnőjével beszél ki és kinevetnek? az is jobb mint hogy várnál még? különben meg mikor nem keresed majd ugyis megtalál a szerelem, amit viszonozhatnak is.
2012. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha már úgyérzed kitörnek belőled az érzések, B*ASZKI ne várj tovább... sosem tudhatod, mi lett volna, ha. az sincs, hogy elsietted volna, mert ha már ilyen régóta tart a dolog... őrítsd meg. szerintem legyél nyitott és korrekt, csak közvetlenül mondd a szemébe... a barátnőjével, lesz ami lesz... és ha sikerül benne valamit felkeltened, csak veled fog foglalkozni;) ENNYI. LIVE LAUGH LOVE:D pusza
2012. jún. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!