Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt már ilyen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már ilyen? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy jó pár évvel ezelőtt megismertem valakit, egy kis futó kapcsolat volt, nagyon megtetszett, szerettem vagy rajongtam érte, nem tudom, annyira nem ismertük egymást és nagyon fiatal voltam, 16 éves. Azóta sem beszéltünk (6 éve), néha eszembe jut és max rákeresek neten, hogy mi is van vele, jelenleg nincs párom és nem is szeretnék tőle semmit, de ami nagyon megijeszt, az az hogy sok év alatt akárhányszor láttam élőben, de mindig az történt, hogy még nem is láttam,de tudtam hogy ő ott van, volt olyan hogy beléptem egy szórakozóhelyre és tudtam hogy ott van, egyből oda néztem ahol állt. Mással is volt már ilyen? Lehet hogy csak a szeretethiánytól van? Régóta nincs párom, hozzá pedig anno nagyon vonzódtam. Ha lesz egy új kapcsolatom elmúlik? Ő biztos nem így érez, általában észre se vesz. Légyszi értelmes válaszokat.
2012. jún. 19. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát velem nem volt ilyen, de szerintem ha új kapcsolatod lesz biztosan elmúlik.
2012. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!