Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En meleg vagyok a haverom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En meleg vagyok a haverom nem es megszokja engedni, hogy megpuszilgassam a hasat, kerdem tole, hogy neked az rossz erzes ha megpuszilom a hasad?

Figyelt kérdés
Azt mondta ra, eloszor azt monta, hogy fura, utana meg, hogy nem megszokott. Szerinetetek akkor most mi van? jo lehet neki vagy nem???
2009. júl. 6. 11:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
búzák vagytok mindketten!
2009. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ugyanmár túlbonyolítjátok az egészet

lehet, hogy tényleg kedvel a barátod, de azért mert rádhagy dolgokat, b*zi lenne, nem hiszem


a magyar átlag szerirnt már mindenki b*zi ha nem vágja orrba a másikat ha az közeledik felé


látta vki a Stroytelling-et? b*zi lenne a göndörhajú srác? szerintem nem

2009. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
...szerintem egy óvatlan pillanatban kalandozz el kicsit lejjebb, abból sok minden ki fog derülni. Pl, hogy elég ügyes vagy e elcsábítani egy kő hetero pasit, meg aztán az az ő beállítottságát is világosan fogja mutatni...
2009. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan gondoltad?mit kellene csinalnom?ugyveszem eszre, hogy o meg eleg szegyenlos ijen dolgokba addig mentem el hogy o felalt a szekbol, en meg terdeltem elotte szoval felreertheto hejzetbe voltam, ugy puszilgattam meg a hasat es engedte.
2009. júl. 6. 16:34
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
...akkor már egész közel jártál a "lényeghez"! Próbáld óvatosan a farkát is becserkészni, hátha Ő se bánná. Egy próbát mindenképp meg ér, ha tényleg haverok vagytok, szerintem ennyi bele fér...
2009. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
Büdös buz.ik mindenhol.... Ma eddig 3 ilyen kérdést láttam. Hihetetlen :D Ha heteró lenne a haverod akkor olyan szinten vágna orrba, hogy össze fosnád magad.
2015. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
aha, ezért ástál elő egy 2009-es kérdést, mert b-u.zik mindenhol
2015. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!