Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire szereti valakit? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szereti valakit? Ez szerelem egyáltalán? 19/L

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves nő az életemben,látom majdnem minden nap és nagyon tetszik külsőre.Ennyi idős koromra tisztába vagyok a nemi identitásommal hogy biszexuális vagyok!Szóval van ez a nőci és mikor meglátom egyszerűen nem kapok levegőt..nem hogy tetszik de fizikai fájdalmaim vannak ha rám néz.Görcsöl a hasam,szoktunk beszélgetni de csak összevissza dadogok.Ha csak a nevére gondolok evés közben nem tudok egy falatot sem lenyelni.Külsőre nagyon vonzó de ha megkérdezné hogy volna-e kedvem vele járni és igen mondanék..nem tudnám megcsókolni meg hasonló dolgok! Egyszerűen már nem tudom mit érzek! Persze már százszor lejátszottam a fejemben a vele eltöltött estét de mikor ott állok mellette annyira furcsa érzés.Mikor messziről látom néha még szédülök is, ha rosszabb napja van és csúnyán néz rám(lehet hogy nem tudatosan) akkor az élet kedvem 90%-a elmegy. Ha viszont mosolyogva köszön akkor olyan leírhatatlan érzésem lesz:) teljesen befolyásol minden mozdulata. Voltak már pasijaim,barátnőim de hasonló még sosem. segítsetek kérlek, és csak értelmes válaszokat

2012. jún. 20. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez csak azért van, mert nem találkoztál még velem.
2012. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pf
2012. jún. 20. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Látod, senkit nem érdekel a kiírásod rajtam kívül. Vannak olyan nők akiknek boszorkányos kisugárzásuk van. Tapasztaltam ilyet én is. Elkerültem egyszerűen, akkor nincs rám hatása, és egy idő után nem vettem észre, ha ott van. nézd levegőnek, és minden rendben lesz.
2012. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:C
2012. jún. 21. 12:00
 5/11 anonim ***** válasza:
De miért van az, hogy magadat lánynak írod, őt meg nőnek? gyakorlatilag egy korosztály vagytok.
2012. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mert ő az istenNŐM:d
2012. jún. 22. 00:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Spórolj időt és energiát: állj elé, és kérdezd meg, hogy ma este ráér-e egy italra. Ha összejön, mondd el neki, ami nyomja a lelkedet! És annyi:)
2012. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
áh, jó ötlet de sosem merném..
2012. jún. 25. 13:03
 9/11 anonim ***** válasza:
nyuszi vagy.
2012. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:$$$$$$ tudom
2012. jún. 25. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!