Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen, ha egy lány mindig azt hangoztatja, hogy ő bárkit megkaphat?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmről van szó és félreértés ne essék, nem akarok neki rosszat és irigy sem vagyok, csak kicsit rosszul esik a viselkedése. Nekem sosincs pasim, ő viszont alig tudja levakarni magáról őket. És tényleg sokkal szexibb nálam, de tudja, hogy én is mennyire szeretnék már és mégis mindig mikor épp ezen őrlődöm, akkor dörgöli a képem alá, hogy érte a fél pasiállomány odavan és mindig mással randizik, de sose jó neki senki. Meg hogy a tanár is bele van zúgva és érettségin a 3 elmondott mondatra kapott max pontot. Ezen én is ott voltam és tényleg így volt, de még büszke is rá, hogy mindenkivel "cicásan" viselkedik. Tudom, hogy nem kéne így éreznem, de néha rossz, mikor én sóvárgom valaki után, ő pedig kérkedik azzal, hogy bárkit megkaphat..és nem érez velem soha együtt. Ti mit éreznétek? Pl. mikor épp megint nem jött össze valami, ő már pár perc múlva azt mondogatja gúnyosan, hogy hány pasi akar vele randizni.
2012. jún. 20. 18:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Tehát az alapproblémám nem az, hogy rá hajtanak a pasik, rám meg nem, mert ezzel tisztában vagyok és elismerem, hogy hozzám képest ő egy istennő. Csak az esik rosszul, hogy mindig a képembe dörgöli, mikor látja, hogy én is nagyon szeretnék már valakit, aki teper értem..:(
2012. jún. 20. 18:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát bunkó veled szemben. A férfiakkal szembeni viselkedéséről inkább nem mondok semmit.
2012. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

velem is ez van

remélem egyszer találkoztok egy nagyon sexi és aranyos sráccal és téged választ

2012. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

miért barátkozol vele?

én mér rég megmondtam volna neki a magamét és faképnél hagytam volna

az ilyen ember minden csak nem barát

2012. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
én a hejedben nem barátkoznék egy k urvával.
2012. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd ezt neki:

"Lehet, hogy te bárkit megkaphatsz, de én meg is tudom tartani, akit megkapok."

2012. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. ez jó volt
2012. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó, de más értékei miatt viszont szeretem, csak ez az egy zavar. Olyan, mintha én beteg lennék és akkor ő a képembe dörgölné, hogy ő mennyire egészséges. Vagy értitek..

Érettségin az volt, hogy így a hajával játszadozott, meg összevissza dobálta magát a tanár előtt, aki egyébként mindenki mással szemét volt, de mivel 30 éves, bejött neki ez a viselkedés és már majdnem egymásnak estek..

2012. jún. 20. 18:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha mindig azt hangoztatja, akkor egy ribi.

Ha úgy érzed, hogy ő szebb nálad, és ő is ezt gondolja, akkor csak azért barátkozik veled, mert ha veled van, akkor tudja, hogy őt fogják választani, mert csak arra jó.

2012. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eléggé érzéketlen, de buta is egyben. Hogy ezt ne vegye észre, hogy ezzel rádtronfol, ezzel semmi jót nem tesz neked. És szerintem bunkóság. Már ha tényleg tudatlanul is teszi, de ha meg direkt is, akkor még rosszabb, ő nem igazi barátnőd akkor. Én ha látom, hogy valaki rosszabb valamibe mint én, és bántja is, nem ezzel vígasztalom, hogy én meg milyen király vagyok abba amibe ő nem. :((( hát ez nagy butaság tőle.
2012. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!