Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerethetem ezek után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetem ezek után? (Csak normális válaszokat, köszi! )

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy már sokszor csalódtam benne. Mindent ugyanúgy elhittem neki, de mikor eleinte próbáltam az eszemre hallgatni és sikerült megbíznom benne, akkor ismét megbánt engem, pl. megígér valamit és nem tartja be, mindenki másnál többre értékel és tisztel engem, azt mondja fontos vagyok neki nagyon és még nem ismert hozzám hasonlót, még senkivel sem tudott ilyen jól elbeszélgetni és még senki sem mondta neki, hogy úgy bírja őt, ahogy van és hogy egy kincs vagyok...?

Fogalmam sincs, hogy hányadán állok vele, de azt tudom, hogy számomra, mint ember, ő volt eddig a legfontosabb és hihetetlen, hogy annak ellenére, hogy engem nehéz átverni, neki mégis sikerült és nem értem, hogy lehet ilyen fontos nekem még ezek után is? :(


2012. jún. 22. 20:55
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
100%

ez: "azt mondja fontos vagyok neki nagyon és még nem ismert hozzám hasonlót, még senkivel sem tudott ilyen jól elbeszélgetni és még senki sem mondta neki, hogy úgy bírja őt, ahogy van és hogy egy kincs vagyok..."----> sablon szöveg!


azért kell mert félsz, hogy egyedül fogsz maradni! félsz h nem lesz többé senki! és mert etted a szavait hosszú időkön át! belerögzítette a fejedbe h mennyire kellesz neki.

Az a baj h nem tudsz felébredni az álomból csipkerózsika!

Pedig jobb lenne.

2012. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hagyni kéne szerintem az egészet.

Ismerős az érzés, csak ez fordítva volt. Amúgy ha egyszer megteszi, valószínűleg többször is megteszi (kivétel ha komolyan szeret Téged.)


Amúgy milyen korosztályról beszélünk?

2012. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
20
2012. jún. 22. 21:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igazat adok.

Fölösleges ezt tovább erőltetni, nehéz lesz, de keresni kéne egy NORMÁLIS férfit, aki megbecsül Téged.

2012. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ASOT ***** válasza:
na akkor egyeznek a nézeteink :)
2012. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. jún. 22. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
ezt ugy hivjak hogy szerelem! egy jo asszony mindent megbocsajt! szerintem nehez lehet neked de csak tert teged mert biztos hatter vagy neki ha nincs mas tudja hogy vagy te! ijeneket ismerek nagyon sokat es sajnalom!19L
2012. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én is csak érzem az utóbbi időben, hogy csak tartalék vagyok neki és ez a szerep nagyon nem tetszik és ezért gondoltam is, hogy megszakítok vele minden kapcsolatot, csak gondoltam előtte megkérdezek másokat is erről a dologról. :)
2012. jún. 22. 21:11
 9/13 anonim ***** válasza:

1-2 dolog nem elég világos ahoz, hogy rendesen válaszolni tudjak.

Te vagy a lány?

A másik pedig, hogy mi van köztetek? Szerelem? vagy csak barátság?

2012. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jah bocs, én vagyok a lány és már nem tudom, hogy mik vagyunk, mert van hogy 1-2 hétig nem jelentkezik, utána én tűnök el és mindig azzal kezdi, hogy hiányolt.

Már nem tudom mit higgyek el neki, mert eddig mindent meg tudtunk beszélni és azt hittem, hogy mindketten őszinték vagyunk, de lehet, hogy nem így van. Párszor volt 1-2 nagyobb vitánk és azt írta, hogy többet inkább ne beszéljünk, de mindig másnap írta, hogy folytassuk és ne csináljuk azt, hogy nem beszélünk, mert nem akarja ezt.

2012. jún. 22. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!