Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerethetem ezek után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetem ezek után? (Csak normális válaszokat, köszi! )

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy már sokszor csalódtam benne. Mindent ugyanúgy elhittem neki, de mikor eleinte próbáltam az eszemre hallgatni és sikerült megbíznom benne, akkor ismét megbánt engem, pl. megígér valamit és nem tartja be, mindenki másnál többre értékel és tisztel engem, azt mondja fontos vagyok neki nagyon és még nem ismert hozzám hasonlót, még senkivel sem tudott ilyen jól elbeszélgetni és még senki sem mondta neki, hogy úgy bírja őt, ahogy van és hogy egy kincs vagyok...?

Fogalmam sincs, hogy hányadán állok vele, de azt tudom, hogy számomra, mint ember, ő volt eddig a legfontosabb és hihetetlen, hogy annak ellenére, hogy engem nehéz átverni, neki mégis sikerült és nem értem, hogy lehet ilyen fontos nekem még ezek után is? :(


2012. jún. 22. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet,, hogy ő többet érez irántad, de van valami komoly ok, ami miatt nem lehet semmi köztetek. (pl. neked barátod, neki barátnője). Ezzel magyarázható lenne, hogy miért ilyen!
2012. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A távolság...először reméltem, hogy "csak" ez a gond és ezért nem látja értelmét elmondani, hogy mit érez, mert ilyeneket is írt: annyira sajnálja, hogy mikor először találkoztunk, akkor miért nem látott olyannak, mint most vagy hogy tudja, ha egy helyen laknánk, akkor nagyon sok időt töltenénk együtt, de nem tekinthet igaz barátnak a távolság miatt...de máskor meg minden gond nélkül a barátjának nevez és ezért mér néha hitelét veszti minden szava és nem tudom, mit higgyek. :S
2012. jún. 22. 21:51
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
sok é tapasztalat után rájöttem, hogy nem elég ha valaki csak mondja ezeket a dolgokat nekem. Egy nap te is rájössz, vagy már most rá is jöttél. Van egy olyan mondás, hogy "a férfiak a külsőre mennek, a lányok a szavakra. ezért sminkelik magukat a nők, és ezért hazudnak a férfiak."(tisztelet a kivételnek). Figyi nekem is mondtak már ilyeneket mint a pasi neked, de a lényeg, hogy éreztesse is. Ha nem érezteti és nem bizonyítja tettekkel, akkor hazudik...
2012. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!