Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilikeee kérdése:

Van egy fiú aki tetszik és én is tetszek neki de nem tudja eldönte hogy mi legyen és énsem. Mi legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem tetszik és én is tetszem neki.Pár alkalommal cheten megkérdezte hogy járunk-e én azt mondtam igen de 2 perc mulva azt mondta inkább mégse.Meséltem neki hogy megyek kocogni naponta és azt mondta hogy ő is jönne velem.Egy kissebb mezős tájra mentünk és mivel nagyon meleg volt leültünk egy patak menti nád tövébe és egyszercsak felmerült a csókolózós téma és mindketten ki akartuk próbáli,hát meg is tettük.De utána elmondta hogy nem csak én hanem más is tetszik neki.Egyik nap nagyon összekaptunk sok ideig nem szoltunk egymáshoz.Most megint barátok lettünk és megkérdeztem mi tetszett neki azon a helyen azt mondta én meg a táj.Azelőtt pedig azért vesztünk össze mert kicsit több érzelmet nyilvánítottam ki mint ő.Nem volt nagy baj de mégis azt mondta hogy inkább mégse és nagyon ideges volt akkor mikor ezt mondta (de nem miattam).Még mindig tetszem neki(és Ő is nekem)de nem tudom mi legyen mert én a chetablak mögött mikor nem vagyunk kamerán sírok mikor más lányokról beszél pedig tetszem neki.Mit tegyek?Kérek szépen mindenkit segítsen aki tud.köszönöm.(finom kommenteket kérek)
2012. jún. 23. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Most komolyan:hány évesek vagytok? Chaten megkérdezte jártok-e, aztán mégsem, aztán csók, aztán más is tetszik.

Ez a fiú komolytalan, hagyd a francba...

2012. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha már összejárós, csókolózósan jóba vagytok, akkor tessék megmondani neki, hogy nem ránézni más lányokra vagy irgum-burgum. ha nem tetszik neki, akkor ne sajnáld és keress mást.

viszont néma gyereknek anyja sem érti a szavát, még akkor is, ha elég nyilvánvaló dologról van szó.

2012. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!