Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

közösségi oldalon elkezdtem beszélgetni egy sráccal. nem ismerem személyesen,egy suliba járunk (én most leszek 10.es ő 12.es) nagyon helyes és szeretnék vele beszélgetni,de nem tudom miről, a zene témát már megbeszéltük (hasonló az érdeklődésünk)a hobbin is túl vagyunk. :) én kérdezgetem és mesélek neki magamról,de ő nem kérdez semmit. ha kérdezek persze normálisan válaszol.

mióta ráírtam görcsben van a gyomrom ><


próbálkozzak még vagy felejtsem el?


16/l


2012. jún. 24. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, mit szeret csinálni, van e barátnője, hova szokott járni, kedvenc film, étel-ital, szereti e az állatokat, ha igen milyet... millió kérdés van, engedd el magad, és azt kérdezd meg, AMI IGAZÁN ÉRDEKEL!
2012. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ,nézi e a meccsetÉés hogy kinek szurkol ,és ha megmondja mond hogy huu énis nekik drukkolok.:-)
2012. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha ő abszolút nem kérdez, tehát nem kíváncsi veled kapcsolatban semmire, akkor kár erőlködni. Hagyd a fenébe. Vagy keres aztán vagy nem. Ha nem, akkor egész biztosan nem tetszel neki. Akkor pedig kár az időt is pazarolni rá.
2012. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak rossz a kedve, fáradt stb. Ha legközelebb beszéltek, és akkor sem kérdez rólad semmit, akkor gyanús, hogy nem érdekled. Ha abszolút nem érdeklődik irántad később sem, akkor bizony felejtős, másvalakit kell keresned, nincs értelme olyan valaki után loholnod, akit nem érdekelsz.
2012. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!

barátnője nincs ezért mertem ráírni.. ami igazán érdekelt azt már megtudtam, ezért nem tudom mit kellene kérdeznem tőle :/

nem szereti a focit! (hál'isten)

nem tudom,hogy érdeklem-e mert ha kérdezem akkor mesél magáról de felőlem nem kérdez semmit.

holnap még megpróbálok vele beszélni de ha semmi érdeklődést nem mutat akkor ráhagyom :(

2012. jún. 24. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szénizotópos kormeghatározás lehetséges javítási módozatairól. Ha ez kimerült, akkor a CERN-béli nagy hadronütköztető építésénél fellépett logisztikai problémákról.
2012. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aurelius! kösz a tippet, de erről már beszéltem vele :D
2012. jún. 24. 21:41
 8/8 A kérdező kommentje:

tegnap sikerült beszéltem vele! és kérdezett! :D

nem reménytelen,csak kicsit oldanom kellett a feszültséget!

köszönöm a válaszokat! :D

2012. jún. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!