Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden leírni a dolgot: már másodszor van hüvelygombám. Az elsőnél azt hittem és a nőgyógyász is azt mondta, hogy a stressztől van (vizsgaidőszak). De mikor másodszor is visszatért kezdtem gyanakodni, ugyanis a barátomon kívül van még vkim.

Ő is lehetett vkivel, akitől elkapta..Most azon filózom, hogy elmondjam e neki, mert ilyenkor a partnert is kezelni kell krémmel. Szerintetek nem ciki, ha elmondom neki? Nem fog elijedni ettől? Nem lesz nagyon kínos?Vagy használjunk óvszert és akkor nem kapom meg és ne szóljak neki?


2012. jún. 25. 09:21
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ha óvszert használtok, akkor nem kell elmondanod neki és nem gyanakodhat, ill. nem lesz neki kínos
2012. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán kéne védekezni, igénytelen egy banda lehettek.

Ne is csodálkozz, hogy mindenféle fertőzést elkpasz, ha össze vissza kefélsz védekezés nélkül.

2012. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátodon kívül van még valakid? Ha fűvel-fával lefekszel ne csodálkozz, hogy elkapsz ezt azt. Én a barátod helében úgy otthagynálak mint eb a szarát!
2012. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. El kell mondanod neki, mert elkaphatta tőled, és akkor te hiába kezeled magad össze-vissza fertőzitek egymást. Mellesleg, ha elkapta tőled, akkor nála is előbb-utóbb jelentkezni kellene a tüneteknek.


2. Félredugsz, és még annyi eszed sincs, hogy óvszert használjatok? Remélem csak hüvelygombát kaptál, mert ha esetleg valami komolyabb fertőzés is megtalált, na azt tényleg "ciki" lesz megmondani a "barátod"-nak.

2012. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen gyáva gerinctelen szutyok retek rib@nc vagy..:)Miért nem lehet megmondani a barátodnak hogy vége, aztán csak utána szétb@szatni a pics*d mindenki mással? "elijedni" Te vallod magad magyarnak, mikor még ezt a roh@dt nyelvet sem tudod helyesen használni??
2012. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Somnium válasza:
Mondd meg neki...Legalább most legyen annyi gerincesség benned -.-"
2012. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dfghjkfs leírta az én véleményemet is

remélem, a pasid megtudja, és balesetnek álcázza

utána pedig meg kell gyónni

2012. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!