Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összetörve, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összetörve, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem tudom feldolgozni, hogy nem szeret viszont a pasi,akit szeretek. Voltam már máskor is viszonzatlanul szerelmes, de akkor valahogy sokkal könnyebb volt. Most viszont nem megy. Már lassan egy éve, hogy csak minden éjszakát átsírok, mindenfélre betegségek jönnek nálam elő, gondolom a stressz miatt. Az ismerőseim sincsenek már velem szívesen, mert nem vagyok jó társaság, nehezemre esik mosolyogni, egyáltalán nem tudok felszabadulni. Eddig is értek már csalódások, ettől még nagyobbak is, de ebbe a dologba teljesen beleőrültem. Képtelen vagyok változtatni, és foglamam sincs hogyan kezdjek hozzá. Miért van ez rám ekkora hatással? Mihez kezdjek? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2012. jún. 25. 10:00
 1/6 anonim válasza:
én 2 évig szerettem egy srácot aki nem szeretet de nem is számitottam rá és öszejöttem 1 máik szráccal és őt szertem fel a fejjel !!
2012. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy viszonzatlan a szerelem? Bevallottad már neki? /jelenleg én is így élek mint te.../
2012. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 galen malek ***** válasza:
Gondoltál már arra hogy csak úgy megpróbáld magad jól érezni magad valaki mással (vagy másokkal?) biztos van rajta kívül valaki akivel el tudnál lenni vagy fogj magadnak 1 helyes pasit és feküdj le vele utána már könnyebben megy a felejtés szerintem én ugyanígy voltam a feleségemmel kb
2012. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, korábban tetszettem neki, de mikor megmondtam már tetszeni, se tetszettem.


Én még szűz vagyok. Nem szeretném az első alkalmat akárkivel. Rá vártam, de hiába. Ez még nehezebbé teszi számomra a dolgot.

2012. jún. 25. 10:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőbe jártam, vagy egy évig bele voltam zúgva a srácba,akinek nem tetszettem, pedig szép vagyok :), most h itt a nyár egyre jobban érzem magam,mert nem látom..amúgy nagyon tud idegesíteni,amikor más elég sok fiú bepróbálkozik,..............
2012. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz eset.

Sajnos csak az idő (és egy másik, új személy, aki megbecsül Téged és szeret) oldaná meg.

Bár mivel Te már több mint egy éve benne vagy a dologban ezért javaslom nézz körbe inkább. :)

Lehet azt mondod hogy "nincs hangulatod" hozzá, de egy pár próbát megér, addig is legalább valamit csinálsz.

Én is hasonlóan voltam, mint Te most, de hidd el, túl fogod magad tenni rajta, amint találsz valakit akit szeretsz.

2012. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!