Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú -lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú -lány barátság?

Figyelt kérdés
Úgy értem ahol az egyik emberke sem érez többet mint barátság
2012. máj. 31. 08:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
NEM!!!!
2012. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
miért nem?:(
2012. máj. 31. 08:40
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem létezik mert ha most nem is késöbb ugy is érezni fog valamelyik a másik iránt..
2012. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig igen. Ritkán, de létezik. Nekem is van nagyon jó fiú barátom. Olyan, mintha a testvérem lenne.
2012. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Letezik. 2 legjobb baratom ferfi, 20 eve a barataim. De soha nem volt semmi koztunk, nem is lesz. Nekem ferjem van es gyerekeim, nekik is csaladjuk. De minden nap beszelunk es minden heten talalkozunk, ha nem mas akkor beulunk kavezni valahova. De megyek veluk szinhazba, kiallztasra (sokszor a ferjem nelkul, mert o nem er ra)
2012. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek. Miért? Mert alapvetően más a gondolkodás mód. Bár láttam már olyat hogy mind két fél váltig állította a dolgot, de végül mégis csak összegabalyodtak... :)
2012. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
kialitasra
2012. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
az ilyen barátságoknak éppen a tudatalatti, beteljesületlen plátói vonzalom az alapja.
2012. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kedves Krisztaaa Freudot mar jo par evtizede meghaladta a pszichologia.

Az ilyen baratsagok alapja egyszeruen az, hogy ket ember jol megerti egymast, megbiznak egymasban, mindegy mi a nemuk.

(ha a te logikadat kovetnenk,akkor minden baratnoddel beteljesuletlen honoszexualis vonzalom miatt vagy egyutt. jaaaj)

tehat, nem kell tobbet latni a baratsagban mint ami. Baratsag.

2012. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Legfeljebb ha a pasi meleg, de hát az meg nem egészen a hagyományos fiú-lány barátság :D
2012. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!