Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzéketlen lettem, vagy mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlen lettem, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

pár hónapja szakítottunk a barátommal, nagyon ki voltam, 2 hétig csak sírtam minden nap...aztán azt mondtam, hogy elég, és többet nem szomorkodom, megpróbáltam nem gondolni rá, nem beszéltem vele többet, aztán valahogy sikerült őt elfelejtenem. viszont azóta szinte semmin nem szomorodom el, és nem is örülök úgy dolgoknak, mint azelőtt. előtte elég érzékeny voltam, képes voltam sírdogálni hülyeségeken is, viszont azóta egyszer sem jött rám a sírás...mondjuk ennek örülök, csak félek, hogy örülni is elfelejtek... volt már valakivel ilyen? lehet valamit csinálni vele? vagy elmúlik majd?

19L



2012. jún. 25. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elmúlik:)ez csak ilyen átmeneti állapot...egyébként én is ilyen helyzetben vagyok jelenleg :/

20l

2012. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
annyira magadra erőltetted ezt a dolgot , hogy megváltoztál és ilyen lettél.de mégse vagy annyira érzéketlen ha félsz attól , hogy elfelejtesz örülni..gondolj csak bele, egy érzéketlen embert nem zavar az hogy nem képes valamilyen érzést kifejteni magából...
2012. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor csak a rossz dolgokra nem reagálok többet úgy, mint régen? mondjuk ezt nem bánom, csak furcsa nekem még
2012. jún. 25. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h depressziós vagy?? Lehet hamar le akartad zavarni a gyászfolyamatot, és még tart csak elfojtottad. Menj el minél hamarabb pszichológushoz. Tudnak segíteni!
2012. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy depressziós lennék...azért attól még hogy nem "úgy" örülök, még örülök. izgulok az érettségi miatt, izgulok, hogy felvegyenek, stb. csak fura nekem ez a szomorkodásmentesség. és féltem, hogy tovább terjed a többi érzésemre is :D
2012. jún. 25. 22:23
 6/8 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen, de elfog múlni. :)) Legyél a barátaiddal, ők elterelik a figyelmedet. Menj el kikapcsolódni. Szerencsére nincs olyan hogy elveszítjük az érzelmeinket. Most csak érzelmi válságban vagy elfog múlni. :)
2012. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is éreztem ezt. Nekem van egy szuper pszichológusom, vele átbeszéltük ezt a témát anno. Az egész érzésnek a lényege az, hogyha valami nagyon fáj és nagyon szenvedsz tőle, előjöhet egy ilyen érzelmi blokk. Hogy nem érzel semmit kb. Ezt nem te döntöd el, egyszerűen a tudatalattid így védekezik a fájdalom ellen. Így letompítod az érzékenységed, és ha bármi rossz történik, akkor az nem visel meg annyira, de a jó sem dob fel annyira, nyilván. Nekem elmúlt, én is hiperérzékeny vagyok :P, és nagyon csodálkoztam, hogy ezt éreztem. De tényleg elmúlik, ne görcsölj azon, hogy mit érzel és minden egyenesbe fog jönni, meglátod.
2012. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

rendben :)

köszönöm szépen mindenkinek! :)

2012. jún. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!