Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akar, mi a baja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar, mi a baja?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki iránt egy többet érzek mint barátság..sőt.. nagyon jól elvagyunk meg minden de a minap találkoztunk megbántott valamivel ami nagyon rosszul esett aztán próbált kiengesztelni de nem sikerült.. Aznap hazamentem és ő egész nap nem írt nem hívott sesemmi.. pedig mindig szokott aztán másnap írtam neki fbon vissza sem írt.. aztán este is irtam visszaírt de nagyon elutasító volt velem.. ma találkozunk és nem tudom milyen legyek vele,talán már nem akar tőlem semmit?
2012. jún. 26. 11:54
 1/2 anonim válasza:
Lehet most vissza akarja azt adni, amit te, azaz besértődött. Tipikus férfiak, már bocsi! Szerintem, ha van egy kis türelmed várj, hátha ő ír! Amúgy nehogy már fb-n függjön a dolog! Élőbe megoldhatóbb ez a "probléma".
2012. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 menta34 ***** válasza:
Ha szereted kérj te bocsánatot, kb. nem kerül semmibe és nem hinném, hogy valaha is megbánnád, hogy okos engedett, szamár szenvedett :)
2012. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!