Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki dolgozik webcam modellként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki dolgozik webcam modellként közületek? Az operátor is bent van a szobában, miközben csinálod az előadást a "vendégnek", de titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Egész előadás alatt téged néz mit produkálsz, vagy ezt hogy képzeljem el? Munkalehetőséget kaptam, de feszélyezve érezném magam, ha ott lenne még valaki a szobában. Egyedül pedig nem lehet. 20/L
2012. jún. 27. 09:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%

mihez kezdenél ha nem lennnél lány?


mert vágod, hogy ilyen sportágban még a dagi csunya lányok is tudnak pénzt keresni

2012. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
ha férfi lennék, már tudnék kemény fizikai munkát vállalni...akár több műszakban is, de sajnos nő vagyok, és ez maradt. Átmenteti megoldásnak tartom a modellkedést, amivel megszedem magam pénzzel, és már nyugodtan kezdhetem tervezni az életemet.
2012. jún. 27. 13:20
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

hát én nem tudnék nehéz fizikai munkát vállalni, mivel nem vagyok szépszál gyerek.


egy nö viszont fizikai állapotátol függetlenül képes árulni a testét.

2012. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

irtam ki kérdést, hogy miként lettél kamerás prosti, aztán akkor lapitott minden kedves érintett


de vágod ugye, hogyha pénz kell, azt a testedböl könnyen elöteremtheted. Egy férfi meg menjen fizikai munkára, ha bir.


ellenben neked akkor is fizetni fognak a seggedben matatásodért, ha egy hájas disznó vagy. Továbbá, ha nem tudod magad beédesgetni egy pénzes pasihoz, akkor mégis mennyit érsz te nőként? SEMMIT? Mert látod, egy nájlonzsáknak jó vagy, aki gyüjti a spermát, de hogy ettöl több legyél...na az valahogy nem jön össze.


szerintem amugy meg a "munkahelyeden" igy is ugyis lesznek szexkapcsolataid az ott dolgozó férfiakkal....gondolom nem akarod elvesziteni az állásodat. Munkahelyi sexkényszerités nem ujkeletü dolog...csak mondjuk itt nem tudsz az ombudsmanhoz rohanni, mert kicsit ingoványos talajon üzérkedsz.

2012. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
ha elkezded és "megszeded magad" akkor már nem fogsz elmenni a diplomáddal dolgozni mert majd csak a felét kapod annak amit a netes munkával keresel. szóval szerintem ha elkezded akkor hagyd az egyetemet a fenébe.ne is pazarold rá a pénzed.
2012. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
ja én is erre probáltam utalni, hogy ugyis vérszemet kap, és irány dubai
2012. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
miért kell általánosítani? Lehet sokan megragadnak az iparban, de amilyen határozottan tudom, hogy egyetemre akarok menni, olyan határozottan tudom, hogy csak pár hónapot fogok dolgozni...nem meggazdagodni akarok, hanem a tanulmányi éveimre előteremteni az anyagi fedezetet...nem szeretnék vizsgaidőben 2 műszakban dolgozni, csak mert ömlenek a számlák a postaládámba. :(
2012. jún. 27. 19:56
 18/21 anonim ***** válasza:
19%

na de várjál csak!


aprohirdetésen van egy csomo fickó, aki csajt keres magának pénzért. Ilyen gazdag fickók, akiknek nem megy a csajozás. De gondolom ki vannak gyurva, meg minden, dugni jók azok is, és még pénzt is kapsz érte! gondold el: 1 randiért kapsz egy 20ast!


ILYEN LEHETÖSÉGEK VANNAK A NÖK ELÖTT!


jo, nyilván a webkam melo biztonságosabb


de én komolyan néha fogom a fejem,h egy nönek ennyire könnyü? Másrészröl meg van diákhitel.

2012. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
33%
én szivesen kitárom a tökömet love.hu-n (ott is van ilyen fizetös webkam dolog), de nem hinném, hogy az bárkit is érdekelne...vágod?
2012. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 lovelyne ***** válasza:
83%
Szia!Én már egy éve dolgozom egy stúdiónál és úgy gondolom nem kell feltétlenül bomba nőnek lenned h pénzt keress.Persze a szép arc,és ha nem baszod el a trükköket elengedhetetlen.A stúdióban minden csak színjáték.Semmit nem kell bedugnod ha nem akarsz.Meg fogják neked tanítani hogyan tudod elcsalni egyszerűen a trükkoket.Az opi kivéthetetlen ő mindig bennt van a szobában és írkál+mutatja h mi következik.Eleinte nekem is furcsa volt aztán megszoktam 2-3 nap alatt.Meg aztán jóba is vagyunk.Én egy másik csajjal nyomom lezbibe és az opi chatel helyettünk.Szólóba csak akkor studiózhatsz ha bomba nő vagy...(szilikon póthaj stb)hogy megéri-e?Még szép...250-300 ezer egy hónapba.(ja azt kihagytam h 2x kapsz fizut)És semmire nem vagy rákényszerítve amit nem akarsz.De nem csak ülni kell és mosolyogni nálunk.Az én studiómban elvárják h a 6 órádat keményen nyomd le akkor is adj műsort ha nincs privi(így lehet keresni bár hulla fáradtan mész haza...)vaLahol csak ülni kell az ágyikon és mosolyogni cigizni és ha véletlenül betéveded egy privi nyomsz neki egy 10 perces műsort...ez jobban hangzik de így szart se keresel vele.Max 4-5 ezret/nap én azt mondom ennyiért nem érdemes csinálni.
2012. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!