Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy csíkok vannak a vádlimon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csíkok vannak a vádlimon, hogy mehetek így emberek közé?

Figyelt kérdés

Jó, ez így erős, de annyira zavar, olyan csúnya, és már sok helyen utána néztem, ez ellen nincs mit tenni, hogy elmúljon. Az ilyen növési csíkokra gondolok. Még kb 11-12 évesen hirtelen nagyon sokat nőttem, azóta lett ilyen. (nem vagyok cseppet sem kövér, szóval nem azért van)

Viszont nekem sose lesz feszes bőröm, annyira szégyenletesnek tartom, hiába van jó alakom, ez úgy érzem teljesen felülírja, annyira elveszi az önbizalmam.

Őszintén, ha mondjuk strandon vagy valahol ilyet láttok mi a véleményetek?

Nyugodtan lehet negatív, csak érdekel...

ezek egyébként ilyen bőrszínűek, de attól még feltűnő


2012. jún. 27. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A striákra gondolsz?

Nem tudom ezek, hogy működnek, mert nekem például kamaszkoromban egyik napról a másikra lett mellem szinte, olyan gyorsan nőtt. (Jó ez így viccesen hangzik, de majdhogynem) És például nagyon kis csíkosak voltak, tök hülyén nézett ki.

Vettem rá valami erre specializált krémet, és mostanra alig látszik, nagyon halvány vonalkák vannak csak, közelről látszik egyedül. Amíg fiatal vagy, és gyorsan regenerálódik a bőröd, lehet érdemes beszélni egy bőrgyógyásszal, vagy valami, és kenegetni.


Bár ettől függetlenül én nem látom olyan vészesen undorítónak, szóval nem kell aggódni. Főleg, ha jó alakod van. :)

2012. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kolostorba vonulnék, hogy senki se lássa. Mindenki ezt nézi a strandon....
2012. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam bőrgyógyásznál pár éve, akkor azt mondta, ezen nem igazán tudok változtatni, inkább szokjak hozzá.

Első válaszoló, nem emlékszel mi volt az a krém pontosan?

2012. jún. 27. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Neaggódj van sokkal rosszabb is mint a tiéd,nekem a hasam a karom a combom,mindenem olyan betegség miatt híztam 30 kilót 1 hónap alatt és ez lett az eredménye,úgyhogy én pulcsiba nadrágba megyek mindenhová,szóval te nyugodt lehetsz ! [link]
2012. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!