Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ellentétek vonzzák egymást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit óvoda óta ismerek,egész általános suliban osztálytársam volt.Nem szerettük annyira egymást,mert mindenben az ellentétem...


Mindig ő akar a középpontban lenni,én csendben elvagyok magamban,ő menő,mindenki vele akar haverkodni,engem alig ismernek.


Mindenkivel bunkózik,mert a szülei elég befolyásosak és gazdagok(de tényleg,a srácnak emiatt mindenből a legdrágább kell),én próbálok jóban lenni másokkal,nem szólok be nekik csak úgy és a szüleim is átlagosak.


Nála a hétvégék és a szünetek úgy telnek,hogy buliból buliba megy,a legtöbb lánnyal smárol vagy tovább is megy velük(nem egy pletyka terjeng arról,hogy kikkel feküdt már le...),iszik és füvezik,bár a füvezés nála már lassan mindennapos,én meg hétvégente általában otthon vagyok.



De ezek ellenére valahogy mindig a másik közelében voltunk.A suliban végig padtársak voltunk,mert úgy ültettek minket,bármilyen projectet kellett csinálnia az osztálynak,mi általában együtt csináltuk,a ballagáson is mellettem ült és télen van a sulinknak egy gálája,ahol minden osztály ad valami műsort és akárhányszor páros táncot adtunk elő,mindig ő volt a párom.Meg ehhez hasonló apróságok...


Ráadásul a gimiben is egy osztályban leszünk,ugyanazon az emelt tagozaton,így vele lesz a legtöbb közös órám.



A múlt héten egyik nap felhívott,hogy ha van kedvem,akkor elmehetnék hozzájuk medencézni és jacuzzizni.Tök jól éreztem magam náluk és azóta volt pár közös programunk.

Azt hittem,hogy én nem leszek olyan,mint a többi lány a suliba,nem fogok beleszeretni.

De megtörtént,csak rá tudok gondolni és zavar,ha más lányok képét likeolgatja facebookon vagy írnak az idővonalára és mindig vele akarok lenni,ami sikerült is.Minden nap találkozunk,általában náluk vagyunk vagy elmegyünk mozizni vagy valahová és az a legjobb,hogy nem én keresem,hanem ő hív reggelente,hogy nem lenne-e kedvem találkozni vele.

Ráadásul most szingli már 3 hete,pedig mindig van barátnője hosszabb-rövidebb ideig.



Beszéljek neki az érzéseimről?

Normális,hogy ennyire ellentéte vagyunk a másiknak,mégis szeretem?!

Mit csináljak???



2012. jún. 28. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy magától történjenek a dolgok!
2012. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tanácsolom az együttlétet.


Először is: az ellentétek pont hogy nem vonzzák egymást. Egy idő után meg fogod unni, hogy mindig ő akar lenni középpontban és veled ellentétben bunkó.


Másrészről olyan srácot (a saját érdekedben) felejts el, aki egyre-másra fektet le lányokat meg füvezik úgy, hogy még a 16-ot se töltötte be. Hidd el, te is csak egy lennél neki a sok közül, aztán téged is dobna.


Nem akarlak megbántani, de nem lehet, hogy csak a pénze miatt húzol feléje?

2012. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló 24/F volt.
2012. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szted te vagy neki az igazi azért hívogat? :D

a lányok olyan naívak... csak meg akar téged is fektetni, vagy csak lazán barátkozik. Az ilyen srácok érzéketlenek, de majd úgyis rájössz!

2012. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csajoknak ilyen bunkók kellenek. Ebből is látszik.

felizgulsz rá ennyi az egész. kívánod.

Azt akarod hogy téged is fektessen meg.

És az is bejön neked , hogy olyan menőcsávó

Ugye ???

De pontosan mi is tetszik benne ? külsőleg ?

az tetszik hogy mindenki oda van érte ?

2012. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!