Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Belőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Belőletek milyen reakciót váltana ki, ha egy fiatal nő gátlástalanul kihasználna titeket szexuálisan?

Figyelt kérdés

Van egy férfi (30 éves) akivel mostanában nagyon sokat beszélgetek és eljárunk ide-oda.Még semmi nem történt köztünk,még csók sem!Csak egy-egy puszi találkozáskor illetve,búcsúzáskor.Tudom,hogy komolykapcsolatra vágyik.Viszont itt jön a bibi a képbe.Én még nem.Egyáltalán nem vágyom még rá.Volt egy komoly kapcsolatom,2évig.3 éve vége lett,és azóta még nem volt senkim.Alkalmi sem!A fent említett férfi viszont nagyon vonzó,és megkívántam.

Szerintetek,hogy mondjam el neki,hogy én tőle csak szexet szeretnék?Már arra is gondoltam,hogy felhívom hozzám és egyszerűen kezdeményezem a szexet,utána pedig közölném vele,hogy ezt mindennap csinálhatnánk,de egyenlőre ne kötődjünk egymáshoz.

26/L


2012. jún. 28. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"szabadidőnk kellemes eltöltésére"

ez a legfrappánsabb megfogalmazás amiben minden benne is van.

2012. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly kapcsolatot akarok, akkor sem akarom elvenni a második randin a lányt. Felesleges ezeket kimondani. A szex meg szokta ezeket változtatni. (Rossz kapcsolatban is egy jó menet után/közben ki szokta mondani a lány, hogy szeretlek!)

Lehet, hogy sokkal jobb lesz, mint képzelted. Ami esélyes, ha eddig csak egy partnered volt.

De az is lehet, hogy a szexben vagy a jellemében csalódsz és 2 hét után már nem kívánod.


36/F

2012. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha előtte nincs merszed kimondani, akkor szerintem utána meg felesleges.

Hagyd, hagy alakuljanak a dolgok. Ha esetleg elkezdene komolyabban tervezgetni, akkor majd leállíthatod, hogy ez nagyon gyors.

Egy ember nem úgy megy bele a kapcsolatba, hogy az elején tisztázzák, hogy ez komoly lesz.

Hagyd magad sodródni az árral, ha ő részéről tényleg komolyabb szándékot észlelsz mint a tiéd (kapcsolat közben már) akkor lehet elbeszélgetni erről. Addig felesleges.


28/n

2012. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hagynám magam sodródni,de az a baj,hogy nem éppen az a "rámenős" típus.Eldöntöttem kezdeményezni fogok és holnap felvetem a szex témát,de szépen körbe kerítve.:)Remélem jól fogja fogadni.:)

Köszönöm a válaszaitokat!

2012. jún. 28. 20:14
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem a szex részére gondoltam, ha úgy gondolod könnyebb ha te kezdeményezel akkor az úgy rendben van, csak szerintem ne hozd fel akkor azt a szex után sem, hogy te nem gondolod teljesen komolyan, hanem csak sodródj a kapcsolattal. :) Ne dönts el előre semmit.
2012. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én biztos telesírnám a kispárnámat, hogy gátlástalanul kihasználtál...Főleg szexuálisan........összetörnéd a szívemet, de kegyetlen dög! :D :D :D :D
2013. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Olvastam a válaszokat, és úgy gondolom, hogy ha az elején egy beszélgetés keretében ezt tisztázod, kb úgy, hogy figy nagyon szimpatikus vagy meg minden és vonzódom hozzád, de nem szeretnék kapcsolatba bonyolódni ...


Biztosra veszem, hogy a pasi ezt külön értékelni fogja, hogy korrektül elmondtad mire számíthat és ha a vonzalom kölcsönös, márpedig biztos az, ha már többször találkoztatok mégha nem is testileg, akkor biztos vagyok benne, hogy belemegy.


Én semmiképp nem ajánlanám a szex utáni, nem akarok többet szitut, mert lehet, hogy addigra ő már továbbgondolta a helyzetet és szarul esne neki.


Amúgy meg kicsit elvonatkoztatva a témától én kifejezetten izgalmasnak találnám, ha pl kiszolgáltatva lennék egy nőnek (vagy többnek), pl kikötözve (nem kell vad dolgokra gondolni), és ki lennék szolgáltatva kényük kedvükre :) Kipróbálnám :)

2013. dec. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!