Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomvilágban él?

Figyelt kérdés

Az egyik barátőm szerelmes egy srácba. Nemrég beszélgettem vele, ahol említette, hogy bármilyen helyzetben képes beleképzelni magát egy álomvilágba, ahol ő a főszereplő, de a karakter nem hasonlít rá.

De tényleg bármilyen helyzetben, utazáskor, alvás előtt, stb... Hazudnék, ha mondanám, hogy nálam nem volt ilyen, de én már leálltam ezzel rég.

Ez normális, ugye? El fog múlni valamikor nála is?



2012. jún. 28. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én néha még ma is csinálok ilyet, nem kóros, de ha a saját élete is elég izgalmas lesz, le fog állni vele.


24/N

2012. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is vagyok így ezzel :) és én nem tudok leállni, nem tudom miért, nem megy pedig elterveztem már egy párszor, h nem fogok álmodozni, de nem megy !!!
2012. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rokonlélek! xD Csak nekem ált. a szexen jár az agyam :D

F18

2012. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam még álmodozni, jól elmegy vele az idő mikor nem lehet csinálni mást.

28f

2012. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok :) de ez művészlelkeknél gyakori, még hasznos is lehet. Jelentheti azt is, hogy kreatív
2012. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!