Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borotváljam vagy ne? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotváljam vagy ne? Hogy lessz jobb a barátomnak és nekem is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Erről őt kellene megkérdezni, hogy mit szeret.
2009. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Borotváld.Én egy szőrös lányhoz még akkor sem érnék ha fizetnének érte.Ezzel minden fiatal így van.És elég ciki is .Esetleg a 40-50 éves korosztálynak bejön a szőrös de ma már messze nem elfogadott.
2009. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez egyéni gusztus kérdése. Az előző válaszoló szerint a fiatalok a borotváltat kedvelik. Téved. Van aki a bozontosat, van aki a borotváltat és van aki a csupaszt. Ki mire indul be. És hogy nektek hogyan lesz jó? Ahogy akarjátok. Beszéljétek meg, de elsősorban rajtad múlik, hogy hajlandó vagy-e bármit is változtatni a természetes állapoton.
2009. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
miért tölünk kérded hogy egy 3.dik embernek(a barátod) a szörös/szörtelen nőket kedveli-e. amúgy ha szeret akkor ezért nem fog elhagyni. ha csak dugni akar, akkor borotváld, az biztosabb.
2009. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én is alapból a borotváltat szeretem, de a második hozzászólással nem értek egyet.


ezt mindnekinek magának kell eldöntenie, beszéljétek és ha akarjátok, akkor próbáljátok ki.

2009. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez legyen a Te döntésed! Ha a pasi, nem fogad el olyannak amilyen vagy, akkor nem is szeret igazán!!! Fiú vagyok!
2009. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok! Ne azon múljon a kapcsolatotok, hogy szőrös-e a puncid, vagy nem! Ha ezen múlik, akkor az nem igazi szerelem!
2009. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sztem borotváld, bár így én gondolom, nekem így kényelmes... Vagy próbáld ki úgy hogy leborotválod és ha kényelmetlennek érzed hagyd hogy vissza nőjön!
2009. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy középen felül csik vagy teljesen kopasz bnömnek volt ilyen fél centis az a legroszab mikor berakom mindig ugy böki a hegyét :P :) 18F
2009. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!