Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól ciki ha valaki még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én pár hét híjján 15 voltam, de kb már az összes velem egykorú barátnőm túl volt rajta. Hát nem tudom szerintem (legalábbis nálunk)kezd eltűnni az első csók varázsa. Kb. én voltam az első aki szerelemből csókolózott először, és én azt jobbnak tartom ha valaki később smárol először, minthogy 11 évesen már túl van rajta, de nem volt szerelmes. De mindenkinek az egyéni döntése.
2012. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60..
2012. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

istenem...ezektől a kérdésektől falra mászik az ember.

Most ugy őszintén,azért fogod magad rá eröltetni egy akármilyen csókra mert cikinek találod,minthogy ki várj egy olyan embert akivel felemelő érzés ezt csinálni?...

2012. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok és csak azért kérdeztem meg, mert az osztálytársaim úgy vannak vele, hogy akinek 15 évesen még nem volt pasija az gáz. Csak tudni akartam, hogy az olyan embereknek, akiknek nem az az életcéljuk, hogy több ember használja őket, mint a google-t, azoknak mi a véleményük.
2012. jún. 29. 13:49
 15/15 A kérdező kommentje:
Sőt! Egy velem egykorú lány, mikor mind ketten 11 évesek voltunk közölte velem, hogy szánalmas meg fura vagyok, hogy még nem volt pasim...
2012. jún. 29. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!