Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hogy mindíg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy mindíg csak barátság lesz a vége?

Figyelt kérdés
már legalább 1 éve azt veszem észre hogy a csajoknál mindig csak annyi van hogy egyszer így szeret-úgy szeret aztán másszor már csak barátként akar stb.. nagyon idegesítő tud lenni.. csak velem van a baj én rontok el valamit hogy nem szeretik az ien kedvesebb közeledést vagy a 14-16 lányok hülyék?:S olyan 2éve még tök jó volt minden.. csak 1elkeseredett 15/f
2010. jún. 21. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is így gondolom
2010. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem..d etalán maguk sem tudják mi a szerelem, csak úgy mondják...mert akit valaha szerettél, ahhoz kötődni és vonzódni fogsz mindig..szerintem...
2010. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok, és én is ezt játszottam egy csomó ideig! Azért mert azt hittem hogy szerelmes vagyok, minden kapcsolatom max 1 hónapig tartott mert rájöttem ez nem az amire vágyok. Aztán összejöttem még 1 sráccal 2 hét után azt hittem hogy ez is ugyan olyan mint a többi és már több mint 1 éve szeretem!:)
2010. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ha igy fojtatják a végén hallgatok captain_anusra és b*zi leszek...-.-"
2010. jún. 21. 14:53
 5/12 anonim ***** válasza:
vannak amúgy határozott lányok is. 100 ból 1. de azt meg kell találni, kapcsolatba kell vele lépni, megkell szerezni, hogy szeresen ő is...és ez a nehéz:S De aki megtalálja azt az 1 et az nagyon szerencsés.
2010. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert a lányok bizonyos életkor alatt nem tudják eldönteni EGYÁLTALÁN hogy mit akarnak.


Néha bizonyos életkor felett sem.

2010. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy ezt mondom,de a csajok akkor tekintenek rád párként ha egy utolsó tapló paraszt vagy velük.Ha kedves és megértő vagy akkor csak a barátot látják benned.Ez így van sajnos.Én sem értem pedig 6 év előnyben vagyok hozzád képest.Ja!!!és a korombeli lányok is ilyenek...

21/F

2010. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Funktasztikus ***** válasza:

velem is igy volt 2x elegem van!!!!


14F

2010. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nemtom mi a francnak kell akkor a csajoknak ieneknek lenni..:S miota probálok nem bunko lenni azota ez van :S lehet hagyom a pics*ba a jofiu szerepet azt minden olyan lesz mint régen...
2010. jún. 21. 17:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Kisemberek, tudnotok kell, hogy a nők nem a kedves fiúkra buknak, hanem a bunkó zacsikra. :) Ha kedves vagy és mindig meghallgatod, megpróbálod megérteni, te leszel a kis lelki kuka, amibe gyöngéd női lelke minden taknyát beledobálhatja. :) Persze ez ellen az összes példány tiltakozik, de csak mert annyira kusza az érzelmi világuk, hogy még a saját érzéseiket sem képesek végiggondolni.

Szóval csak bunkón, közönyösen, mint a doktorháusz. Szerintetek miért olyan szimpatikus figura? Hát mert bunkó, mint a kő. :)

Csak hajrá.


21f

2010. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!