Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbámulnak így is úgy is. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbámulnak így is úgy is. Ez miért van így?

Figyelt kérdés
Ha végigmegyek az utcán akkor is néha úgy néznek férfiak,mintha miniszoknyában lennék és kilógnak a melleim,miközben farmerban vok és vmilyen felsőben...Nem mintha annyira zavarna,de kíváncsi lennék férfiak véleményére..ha van ;)

2012. máj. 23. 12:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Igaz nem férfi vagyok, de valószínű hogy nagyon csinos lány vagy! Ezeket a nézéseket vedd bóknak, megpróbálnak levetkőztetni a szemükkel!:)
2012. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára azért bámulnak, mert mikor meglátnak, a vér hirtelen egy helyre tolul a testükben és emiatt nem bírják elfordítani a fejüket, görcsbe rándul a nyakuk... Amúgy örülj neki, hogy jól nézel ki!
2012. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Nézd én nem nem láttalak még téged, de ha a leírásod alapján megnézek egy nőt farmerban és 'valamilyen felsőben', akkor az azért lehet, mert már messziről látszik, hogy milyen jó az alakja, szép a haja, esetleg szexi a járása. Ha látok közeledi egy nőt, akinek nagyon formásak a lábai, akkor nehezen tudom levenni a tekintetem róla. Hidd el, nem csak a miniszoknyás csajokat nézik meg.
2012. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 tetro ***** válasza:
92%
te ezt komolyan nem tudod magadtól, hogy miért lehet? segítek, ebben az esetben biztos nem az eszedért néznek meg :)
2012. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De tetro,van róla fogalmam persze,de egy kicsit kíváncsi vok konkrét véleményekre...Amúgy köszi mindenki!:)
2012. máj. 23. 12:59
 6/24 anonim ***** válasza:

Engem csak akkor néznének meg, ha miniszoknyában lennék :)

Amúgy sosem néznek meg :) Mondjuk általában farmerban és valami nőiesebb felsőben szoktam lenni.

A fiatalabb férfiak keresztülnéznek rajtam, bezzeg az 50 felettiek, azok mindig néznek :D

21L

2012. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg valami van az arcodon!
2012. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

21L:biztos vagy te ebben,hogy nem néznek meg?! :),nem hiszem...

Amúgy nincs semmi olyan az arcomon:D,mert a pasiknak meg nincs sasszeme és 10 méterröl nem hiszem h az arcomat látná elsőre!De kössz

Amúgy most voltam kutyát sétáltatni és átmentek a napi 'teszten'-just kidding,mármint kapásból vagy 6an megnéztek,de mind1...ezt nem azért mondom mert elvagyok szállva magamtaól,csak vicces is meg minden:)am 19 vok:)..köszi mindenki..még jöhet válasz!:)

2012. máj. 23. 13:35
 9/24 anonim ***** válasza:
lőjj ide be egy képet és megmondom miért néznek.
2012. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát képet nem is lövök sehova,mert szeretnék titkosan maradni,de elmondom elég vékony vagyok,de nincsenek hatalmas melleim,amit ugyebár hamar megbámulnak a férfiak...
2012. máj. 23. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!