Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más fiuk is képesek fetisizáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiuk is képesek fetisizálni a szemüveges lányokat?

Figyelt kérdés
mert én erre vagyok rákattava teljesen. Szorakozóhelyen is automatikusan azt keresem, hogy melyik lány szép és szemüveges. Hatalmas szexepilt jelent számomra egy lányon a szemüveg. (mint a lányok számára a borosta a fiukon)
2012. jún. 30. 23:22
 1/8 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
fetisizálni nem de van olyan csaj akinek kimondottan jól áll
2012. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézd a kontaktlencséseket is, mert nekik is van otthon szemuveguk.:)
2012. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ja már volt ilyen:D


szinte megéreztem, hogy erre a lányra szemüveg illik...és másnap látom facebookon hogy szemüveges amugy:D

2012. jún. 30. 23:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen barátom, szóval van ilyen.

Most kontaktlencsét hordok, de állítólag nekem is jobban áll a szemüveg.


24/N

2012. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a szemüveges lányokat, van bennük valami kifejezetten vonzó, legszívesebben az összes ilyen lányra ráugranék! De hát ezt sajnos nem lehet... :)
2012. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
partiszemüvegből van ott dögivel xD
2012. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az nem rug labdába, csak a szép hosszukás szögletesebb szemüveg!
2012. júl. 1. 13:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy haverom, akiről először nem is tudatosan, de folyton szemüveges lányokkal jött össze, azóta tudjuk, hogy van egy ilyen beütése. Most is egy szemüveges lánnyal kavar. :D
2012. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!