Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még normális tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális tizenéves lányok?

Figyelt kérdés
ahogy a mai világban körülnézek,nem látok másokat,mint plázacicákat!Normális 12-15 éves lányok,hova tűntetek?:/

2012. júl. 1. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Valamelyik éjszaka itt beszélgettem néhány tizenéves nagyon értelmes egyeddel, bár nekik meg a távolkeleti (japán, ilyesmi) 50 kg-os fiúk az eseteik. Na, ők nem plázacicák. Ha te távolkeleti, 50 kg-os fiú vagy, máris jelentkezhetsz náluk. :-)
2012. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nincsenek
2012. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ma 12:42


Fú, basszus 51kg vagyok és csak félig távolkeleti, most akkor már esélytelen is vagyok? :"(

2012. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A félig távolkeletit talán még elnéznék. De az 51 kg-ban már nem vagyok biztos. :S :D
2012. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz, én ismerek pár olyat :)
2012. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Különben tényleg értelmesek voltak a kiscsajok, meg is lepődtem. Korukhoz képest eléggé, és még csúnyák se voltak (egyik mutatott egy arcképet). Csak ez a japán mánia.
2012. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Segítenek otthon a ház körül! Neked se ártana
2012. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
És fura, hogy nem látsz "másokat".. nem lehet, hogy te valahogy szándékosan őket akarod nézni? :D Én ha valami típus nekem nem jön be, olyan érzéketlen vagyok rá, hogy ott sétálhat előtte belőle 10, azt az 1-et veszem észre, aki bejön. :D (Persze, ez így nem egészen igaz, csak példa!)
2012. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Vannak, ámde ritka! Pl engem sokan 'kivételnek', értékesebbnek tartanak, mert h is mondjam.. Konzeratív gondolkodásom ellenére adok magamra, szépnek tartanak, azonban nem állok le fűvel fával.

Konzeratív gondolkodásra értem: nem iszom le magam soha, életemben még a cigit sem próbáltam ki, jól tanulok..de szeretek öltözködni, meg festeni magam meg ilyesmi..csak mértékkel..ezen belül sokaknak 'lelki pásztora' vagyok, két kezemen nem tudnám meg számolni hány barátom sírta ki magát a vállamon, hanyakat nyugtattam már meg .


Szóval vannak még, de kifogyóban ..

2012. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
tegnapelőtt beleszaladtam egybe, ilyen jól egyik kiscsaj sem szopott a kocsma vécében!
2012. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!