Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még normális tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális tizenéves lányok?

Figyelt kérdés
ahogy a mai világban körülnézek,nem látok másokat,mint plázacicákat!Normális 12-15 éves lányok,hova tűntetek?:/

2012. júl. 1. 12:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én is ilyen lelki pásztor vagyok csak fiúban :D
2012. júl. 1. 12:59
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
NINCSENEK!!!!!! Az összes ku@va
2012. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak,ha kevesen is,csak én egyet sem ismerek.
2012. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
el búj nak :D pedig mennyi van, tejóég :D
2012. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ugyan nem sokan, de vannak ilyen lányok!
2012. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jelzem vannak. :)

Én kapásból tudok mondani jó párat ismerősi körből. Bár közülök a legtöbb párkapcsolatban él.


Egyébként én is normális tizenévesnek tartom magam és többnyire mások is, persze a plázacica típusú r*bancok 'jókislánynak és strébernek' titulálnak, de az ő véleményükre pont nem adok. Viszont a 12-15 éves korosztályba már nem férek be. :) Ám, most nem is ez a lényeg, hanem az, hogy igenis vannak még normális értékrenddel rendelkező lányok és többségük még nyitott is volna, csak a feltűnőség (értem ezt az öltözködésre, sminkelésre, kiegészítőkre) hiánya miatt nem sokan vesznek észre minket.

2012. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tizenhat éves vagyok, az baj? :)
2012. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nem,nem baj:)
2012. júl. 2. 10:30
 19/20 A kérdező kommentje:
csak azért írtam 12-15-öt,mert csak ezek szoktak plázacicák lenni.a 15 ön felüliek már normálisak általában:)
2012. júl. 2. 10:31
 20/20 anonim ***** válasza:

Tizenhetes vagyok.

Azt te csak úgy hiszed. Tizenhat évesen a többség már nagylánynak érzi magát, és plázacicákból ilyenkor "fejlődnek tovább" partyribancokká és egyéb csodás lényekké. :)

2012. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!