Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos, más is azt érzi, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, más is azt érzi, hogy ő bizony sosem fog találni olyan lányt/fiút, akivel tökéletesen passzolnának jellemre és meglenne a kölcsönös testi vonzalom is persze?

Figyelt kérdés
Valahogy egészen sokáig hittem, hogy van olyan lány, de a napokban kezd tudatosulni bennem, hogy tévedtem, szerintem nincs is olyan lány, akivel mi összeillenénk, mintha én egy páratlan, ritka különc egyéniség, fiú lennék, akinek nincs párja. A testi vonzalomról nem is beszélve, mert arra megint kevés esély van, én nem vagyok helyes pasi, inkább nézek ki kisfiúnak. De nekem sem sok lány tetszik külsőre, vagyis, aki igen az tuti foglalt vagy, ha nem akkor jellemre elviselhetetlen vagy én nem jövök be neki a külsőm miatt stb. Nem sajnáltatás, csak tényközlés és kíváncsi vagyok van-e más is, aki így van ezzel. Én csak most ébredtem rá erre, érdekes, hogy egészen sokáig hittem abban, hogy lehet nekem is párom. De hülye voltam!

2012. júl. 2. 00:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Figyelj én is így vagyok vele, vagyis nem egészen mert tudom hogy lesz, csak rendkívül hiányzik ez az egész.


De már ez idegesítő kérdés, mert ma már 3-an ha nem kérdezték meg akkor 1x sem.

2012. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre gyakrabban érzem ezt. Akivel megvan a testi vonzalom, azzal többnyire elbeszélgetni nem tudok, akivel pedig jól el tudok beszélgetni és hülyéskedni is egyaránt annál a testi vonzalom nincs meg.
2012. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Én már megtaláltam, próbálok nála jobbat találni.... :)
2012. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

"Tényközlés" :D


Ez attól függ, hogy milyenek az elképzeléseid. Egy szépségkirálynő, vagy akár egy átlagos, magára valamit adó lány nyilván nem fog egy 120 kilós, ápolatlan pacákkal leállni. Most ez csak egy példa arra, hogy miért nem mondom azt, hogy "mindenki talál olyat aki mindentéren az álmai nője/férfija". Ha nincsenek belül vagy kívül drasztikus problémáid, akkor nincs veszve a dolog. Mindenkinek más jön be.


Ebből, hogy "tuti foglalt" nekem az jön le, hogy ezt te gondolod, de amúgy nem bizonyosodott be egy ilyen lányról. Nincs önbizalmad és így állsz neki, hogy neked ilyen nem lehet.


Ha nincsenek túl konkrét elképzeléseid, mint pl., hogy legyen 160-165 közötti, szőke, kék szemű meg ilyenek, akkor pusztán a számok alapján találhatsz magadnak legalább egy olyan lányt, aki megfelel belsőleg is és tetszik is. Persze ehhez nyitott szemmel kéne járni, ami úgy, hogy eldöntöd magadban, hogy "ilyen márpedig nincs", nem fog menni!

2012. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Tehát van más is így ezzel. Elég ijesztő volt ez a felismerés, még mindig nem tudom mi tévő legyek, de ezek után csak a szexkapcsolatokra fogok hajtani, bár állítólag nehezebb szexpartnert találni, mert a lányok olyankor jobban nézik a külsőt, ez igaz? Én elég csúnya vagyok, vagyis nem vonzó, nem férfias külsőre, ahogy írtam is.
2012. júl. 2. 01:04
 6/34 anonim ***** válasza:
Nyaf nyaf. Nem nagyon lehetsz tobb 20-nal, az eleted nagy resze meg hatra van, jo esetben megismertel normalisan eddig max 100 not a tobb milliobol, ami magyarorszagon van. Szal nem ertem a kerdesed. Ez meg, hogy "aki bejon kulsore, ugyis foglalt" tipikus pesszimista onsajnaltatas, igy persze, hogy nem kellesz senkinek.
2012. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

hát, ha kellő pia van bennetek a fenétse nézi a külsődet.


Vagy ha örömlányhoz fordúltál.

2012. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Es igen, szexkapcsolatnal a kulso a fo tenyezo. Szal esetleg fejezd be az onsajnalatot, kezdj el adni magadra, hogy ferfiasabb legyel. Kerd ki lanyok velemenyet, hogy ezt hkgy erhetned el. Es ne hisztizz.
2012. júl. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

nem.

soha nem éreztem ehhez hasonlót.

ha nem volt csajom,akkor a hiány miatt az igényeimből is engedtem,csakhogy dughassak,és nem bántam meg egyiket sem.


a ritka különcséged meg inkább hívnám magányosságnak,antiszociális hozzáállásnak.


ez a jellembeli fejtegetésed is hibás.

ha egy csaj elég ideig van veled,akkor előbb-utóbb aláveti magát az akaratodnak és alkalmazkodni fog hozzád,vagyis a jellemét formálhatod,alakíthatod,ahogy ő is fogja valamilyen szinten a tiédet is formálni.

2012. júl. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

ma 01:01


Külsőre nem nehéz nekem tetsző lányt találni, rengeteg ilyen lány van, de jellemre, szerintem egy sincs vagy, ha van is már foglalt, de leginkább az lehetne a gond, hogy én nem jönnék be külsőre nekik, szóval már ez is elég, hogy ne lehessen semmi se köztünk.

2012. júl. 2. 01:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!