Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjek tőle bocsánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves fiú barátom aki iránt én többet érzek mint barátság meg ő neki sem vagyok közömbös de mondjuk most nem is ez a lényeg,csak elmondtam hogy esetleg hát ha fontos ez is.. Na lényeg hogy ma lehívott engem hozzájuk medencézni, mondtam hogy 5re lemegyek megígértem neki és akkor háromnegyed 5kor írt barátnőm hogy ő nem megy le, úgy voltam vele hogy nélküle én sem megyek,írtam a srácnak hogy bocsi de nem megyünk, aztán felhívott hogy mi az hogy nem megyünk? meg hogy ne legyek már ilyen mert ő nagyon várt meg stb.. Mondtam neki hogy mivel barátnőm se jön én sem mentem meg fáradt vagyok.. Nagyon megharagudott rám, és nem tudom hogy kérjek tőle bocsánatot, mert nem akarok nyalizni neki de valahogy bocsánatot akarok kérni, nem ezzel a sima jaj bocsi legközelebb máshogy lesz dologgal..! légyszi értelmes válaszokat. Köszi!

16/L



2012. júl. 3. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Látszik a kérdésedből hogy tipikus "kislány" vagy még!

Egyedül miért ne mehettél volna el? Nem értem..

19/F

2012. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hunkurunkvirág ***** válasza:
annyit kerregsz neki hogy bocs! ennyi!
2012. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elmehettem volna egyedül is, csak nem érezném jól magamat sok fiú között úgy hogy egy lány sincs ott:) inkább maradtam itthon.. és bocs de nem vagyok tipikus kislány;)
2012. júl. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!