Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 70/b-s cicivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 70/b-s cicivel lehet boldogan élni?

Figyelt kérdés
nekem valahogy nem megy... hiába van pasim de ha szakítanék vele nem tudom kell e ez másnak vagy csak ő az egyetlen akinek ez tetszik csak e miatt érzem magam rossz csajnak és úgy gondolom így nem is lehetne pasizni mert kb mindenki elhajtana a g.ecibe :S itt egy kép kb ilyesmi kicsit teltebb [link] [link]
2012. júl. 3. 22:48
1 2 3
 11/24 ASOT ***** válasza:

noss...akkor nyugodtan elhagyhatod!


amúgy emiatt a legnagyobb b@romság valakivel együtt maradni...

2012. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod kisszivem:)
2012. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Dxeno ***** válasza:

Figyelj.. Ha szeret a barátod, rohadtul k*vára mindegy mekkora cicid van.nem azért fog szeretni. A másik meg,hogy a cici-legyen akármekkora- akkor is cici. Meg lehet fogni,és sexnél erogén zóna. Kell még más? Hát nem!

F

2012. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Lányok, lányok, nekem mindig is a kisebb cicik jöttek be és ez így is fog maradni, ha tetszik a nagy mellűeknek, ha nem!


De minek is jártatom a számat, ti még mindig magatokkal vagytok elfoglalva, nem is érdekel, hogy más fiúk imádják a kicsi ciciket.

2012. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Pont Olivia Wilde-rol akartam kepet belinkelni, mikor elkezdtem olvasni a kerdest: neki sem hatalmasak, de egeszen ugy nez ki, mint aki ekkora mellekkel is teljes eletet tud elni (most attol vonatkoztassunk el, hogy sikeres es ismert szineszno, ami azert dob egy kicsit az eletszinvonalan) es meg sok mas lany van igy ezzel.


Ha nekik sikerul, akkor neked is sikerulhet nem gondolod?

Csak a fejedben kell egy kicsit rendet raknod es helyere tenned a dolgokat, mert egy no ezer meg egy modon lehet vonzo, nem feltetele ennek a nagy mellmeret.

2012. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

1. Nem erről szól egy kapcsolat.

2. Vannak, akik kifejezetten szeretik a kis melleket.

2+1. - pl. én. :-)

2012. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez egy társadalmi kattanás, hogy a férfinak a nagy kannánk kellenek. Szerintem a férfiak túlnyomó többségét nem érdekli a mell mérete. Csak a kisfiúkat, akik még a Playboyt lapozzák, de ők majd kinövik. Illetve azokat a felnőtt férfiakat, akik még mindig a Playboyt lapozzák. Úgy hogy ne csüggedj a melleid miatt, az pont úgy jó ahogy van, ha megtetszenél, és beléd zúgnék, akkor nem érdekelne, hogy mekkorák a melleid.
2012. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én marha boldog lennék 70/b-s cicivel. Mármint ha a nem létező csajomnak akkora melle lenne. Pont tökéletes. Irigylem a párod. hagyd a hülye önsajnáltatást, és fogadd el, hogy nagyon jó cicijeid vannak.
2012. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mi az hogy ilyesmi??!!! Képet a sajátodról, és megmondjuk hogy hány tevét adnánk érted! :D

28F

2012. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mellesleg Olivia Wild-ot fele ekkora cicivel is elfogadnám! :D
2012. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!