Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanacsoltok ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok ilyen helyzetben? Hogy tudnek mosolyt csalni az arcara?

Figyelt kérdés
A szituacio az, hogy a parom kicsit kedvetlen mostanaban, stresszel a munkaja miatt es alig lehet vele valtani par szot..:( Tegnap is megsimogattam az arcat es elkezdett b@sztatni hogy neked ez jo? es igy durvabban simogatta az arcom.. en nagyon szeretem es probalok mindenben mellette allni, de nem tudom mit kellene tennem, mert elegge nehez egyeniseg.. Szeretnem boldogga tenni, de mar otletem sincsen mivel.. Van valami jo otletetek?
2011. jún. 1. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Keressetek olyan programokat ahol teljesen el tud lazulni, kikapcsolódni. Oldani kellene a stresszt. Nehéz ügy.
2011. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De olyan nehez.. Komolyan mondom mindent megprobaltam mar, de nem tudom mit csinaljak.. Volt mar valaki ilyen helyzetben? Hogyan oldotta meg?
2011. jún. 1. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A feszültséget azokon az embereken vezeti le akik amúgy szeretik, és nem érdemelnék ezt. Sajnos az ilyen tipusú emberek csak akkor veszik észre magukat, ha a szeretteik is kezdenek elfordulni tőlük a kibírhatatlan magatartásuk miatt. Vagy elmondod neki ezt a következményt őszintén és akkor talán változtat, vagy elkezded leszarni és lehet, hogy észreveszi magát.
2011. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg leülni vele ténylegesen őszintén beszélni,mondd meg neki,hogy próbálja meg normálisan lereagálni azokat a dolgokat,amiket mondasz neki.

Próbálj neki meglepetést okozni,vegyél neki valamit,amiről tudod,hogy szereti.Reggel,ha időtök van,vigyél neki ágyba reggelit vagy bármi.Bár szerintem egy őszintébb beszélgetés többet segítene,de ez rajta is múlik,hogy hogy áll hozzá a dolgokhoz..

Így látatlanban úgy veszem le,hogy az a fajta ember,aki sajnos kitölti másokon a rossz-stresszes kedvét,nem tudo elszámolni 10-ig...nem tud ellene mit tenni,vagy csak nincs ereje hozzá.

2011. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsotokat!O nagyon intelligens, igazabol igy el sem tudom nagyon mondnai hogy milyen ember, eletemben nem talalkoztam meg senkivel aki ilyen lenne mint o. Tudom hogy kellene nekem meglepeteseket okozni neki, csak tudjatok nehez, ha a partner nem vevo az ilyenekre. Sokszor rosszul esnek dolgok, amiket ha elmondok neki, csomoszor az a reakcioja, hogy hulyeseg meg nem ugy van. Emellett azt erzem, hogy o az eletem parja, tola szeretnek gyerekeket, ezert szeretnem ezt megoldani valahogy..
2011. jún. 1. 10:26
 6/6 A kérdező kommentje:
legyszi irjatok meg ha van valakinek valami otlete!!!!
2011. jún. 1. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!