Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok ebben a helyzetben? (bővebben lent )

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és van egy 19 éves barátom 14 hónapja.

Tökéletes volt minden nagyon szereti a családom is de az utóbbi 4hónapban eléggé megromlott a kapcsolat ok nélkül elkezdett kutakodni a dolgaimban feltörte az facebookom meg ilyen dolgok ami nem is azért baj mert volt rajta valami de akkor is mi ez?:SElégéé féltékeny és ez már nagyon kihatott a kapcsolatunkra és hát az a helyzet adódott hogy találtam egy másik srácot akivel elég jól érzem magam és ezt tudja a jelenlegi párom is.De nem tudom hova rakni a helyzetet mert nem tudom eldönteni hogy ez fel lángolás lenne vagy megbolondultam vagy nem tudom szeretem a jelenlegi párom de ez a másik srác megbolondított teljesen.Nagyon jól érzem magam vele és tényleg nem tudom hova tenni a dolgokat nem várom el hogy megoldjátok a problémám csak tanácsot várok azoktól akik már voltak hasonló helyzetben előre is köszönöm:)


2011. ápr. 11. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
eloszor a paroddal kene megbeszeld a dolgokat. kerdezd meg tole, hogy miert viselkedik igy, es valoszinu, hogy azzal, hogy elbeszelgettek megoldast talaltok a problematokra. azt viszont te kell eldontsd, hogy mennyire szereted a baratodat. annyira, hogy mellette maradsz-e, vagy meghatralsz az elso adodo problemanal? mert ha tenyleg szereted, akkor nem erdemes egy hosszabb kapcsolatot eldobni
2011. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már erről és nem tudja mért csinálta az volt az indoka rá h félt h elveszít .. és ezt a dolgot is már megbeszéltük erre a válasza ilyen érzelmi zsarolás volt mert h meghal meg ilyenekkel kezdett el fenyegetni :/ szóval ez is egy érdekes dolog és nem ez az első adódó probléma sajnos rengeteget átvészeltünk már de ez a legmélyebb :(
2011. ápr. 11. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

az elso valaszado vagyok

szerintem a baratod megerositest sezretne, vagyis, hogy bizhasson benned 100%-osan. ezek szerint o mar csak ilyen feltekeny. ha vele maradnal, akkor ereztesd vele, hogy o az egyetlen, hogy szereted, es hogy nincs oka feltekenykedni

2011. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húzd meg a határokat, ne hagyd magad zsarolni.
2011. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem 18 évesen ne ragadj le 1 csávónál és ha úgy érzed h lehet h ezt az új fiút jobban szereted és a mostani kapcsolatod már nem a régi akk hagyd. fiatal vagy előtted az élet most éld ki magad.:) tudom sokan nem értenek velem egyet de szerintem így van és ez csak 1 vélemény volt...
2011. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!