Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem talizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem talizni? Mostmár elegem van. Miért húzza az agyam? Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Van egy srác.(16/F).Régen néha láttuk egymást-mostmár csak Ő szokott látni engem nagyonnéha.4 hete felvett msn-re.Azóta mindig rám ír, és rengeteget beszélünk(msn-en).Úgymond "udvarol".Már felhozta, hogy talizhatnánk, de konkrét időpontot nem mondott, és ennek már jópár hete.Mikor felhozom a talis dolgot, mindig azt írja, hogy "majd kéne..".Mindig csak a MAJD.Már nagyon elegem van belőle, hogy hetek óta húzza az agyam a talival.Ezért ma rákérdeztem hogy mikor lesz az a majd.Hirtelen pont mennie "kellett".Már nem tudom nem észrevenni, hogy kerüli a tali megbeszélését.Már mondtam neki, hogy szeretném látni, legalább egy pár percre, de még a camot sem kapcsolja be.Képeket láttam róla, de azok már 2éves képek...


Miért húzza az agyam? Miért nem akar talizni velem? Egyszerűen csak szórakozik velem?


/másik csaj nincs a dologban/

/nem csajozós,szivatós srác/

/említette, hogy nyár végére le szeretne fogyni,mert van egy kis háj a pociján:D - ez lehet ok arra, hogy ne akarjon talizni?/

/már a haverjával is beszélgetett rólam.nem tudom ez jelent-e vmit,de gondoltam leírom:D/


Létszi segítsetek, mert már nem tudom, mit csináljak? Hagyjam a fenébe? Nem akarom elbaszni az egész nyarat azzal, hogy nem pasizok, aztán a végén fejreejt,és nem is fog velem talizni, vagy ilyesmi...:(


16/L


2009. júl. 9. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki a következő beszélgetésetek alkalmával, hogy ha nem mondd már vmi konkrétat, vagy nem találkoztok végre, akkor többet nem akarsz vele beszélni.. ha erre észbekap, akkor talán elindul a dolog, ha nem, akkor meg csak hülyített..
2009. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom...:S Nem szeretném, hogy kényszerből talizzon velem.:(
2009. júl. 9. 23:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Most vagy azt írod neki hogyha nem mond egy időpontot akkor befejezitek egyszer és mindenkorra vag pedig mondasz neki egy időpontot és ha nemjó nekii esetleg nem jön el akkor aviszontlátásra:D
2009. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De valld be legalább magadnak, hogy így nem fogsz előbbre jutni, csak ha lépsz vmi drasztikusabbat, mint eddig.. ha nem vagy képes keményen megmondani, akkor finoman add a tudtára, hogy ez így már neked eléggé unalmas.. sok sikert :-)
2009. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Énis szinte teljesen hasonló helyzetbe voltam, mint most te. :/

Már nagyon rég óta msn-eztem egy intelligens, kedves, rendes sráccal.

Először ő hozta fel, hogy talizhatnák. Annyira örültem neki! :) Meg is beszéltünk egy napot, de konkrétat (hova menjünk stb.) azt nem. Én mindig figyeltem őt msn-en, de nem volt fent. Mint kiderült nyelvvizsgázott, és arra tanult, ezért nem volt fent. De így a tali nem jött össze.

Később megkérdeztem tőle bepótoljuk-e. Válasza erre a "persze" volt. Egy párszor még érdeklődtem a tali felől, de semmi nem történt. Vártam és vártam.

Közbe egy másik srác elkezdett nekem udvarolni és össze is jöttem vele. Azóta nem írok neki msn-en és ő se nekem. Hát ennyire voltam fontos a számára... :/

Tudom, nem egy izgalmas sztori, de én ott rontottam el, hogy konkrétumot soha nem kérdeztem. De te ne hagyd elveszni az ügyet! :)

Sok sikert! :)

2009. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mond meg h tetszik ahogy eltudtok bezsélgetni, és szimpi neked, meg h jobban bejönnek a pcisabb pasik.

persze ne ígym hanem a saját stilusodban, csak h érzékelje, h szimpi lett és nem zavar a kinézete. adj neki önbizalmat.

2009. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Finoman próbálom... de vagy nem veszi az adást, vagy nem akar talizni.:(

Azt tudom, hogy így nem fogunk előbbre jutni, de az az igazság, hogyha úgy néz ki, mint régebben(mikor láttam élőben), akkor azoknak a helyes "pasi"knak csoportjába tartozik, akik ritkán vesznek észre hozzám hasonló lányokat. Szóval eddigi életem során talán még egy ilyen helyes srác volt, aki hajtott rám, a többi mind "alacsonyabbrendű". Ezért fájna a szívem, ha esetleg így otthagynám, csakmert nem talizik velem.:D Most várok, és bízok benne, hogy eljön végre az az nap, mikor mond egy konkrét időpontot, de már kezdem elveszíteni a türelmemet.:( De nem tudok mit csinálni, mert már így msn-en keresztül is belezúgtam.:D

2009. júl. 9. 23:38
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy nőtt egy kvanagy pattanás a fejére, és meg akarja várni, amíg eltűnik. (nemvicc igazából)
2009. júl. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó, de már 3 hete nem akar neki eltűnni?:S Ha így állunk, akkor sztem októberben is ráérünk talizni, mert akkor addig megcsináltatom a fogaimat szépre.:D
2009. júl. 10. 15:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem most már hagyd mindenképpen.


Úgy gondolom - én aki lány vagyok és a franc se' érti a pasikat,- hogy akkor szertett volna találkozni veled, aztán most már annyira nem. Vagy mert nem érez úgy, vagy mert más csaj van a dologban, nem úgy, mondjuk régi. Rájött, h lehet más kellene neki, elbizonytalanodott, stb.

Vagy amíg látott elérhetetlen voltál a számára, most meg h beszéltek már nem és ez "hiányzik neki".


Esetleg ha nem keresed őt, várod, h jelentkezzen, újra elérhetetlenebb leszel és majd keres. Ha meg nem, nézz másik fiú után.


Nem könnyű...amúgy nem tudom aktuális-e még. Azért remélem valamit tudtam segíteni.

2009. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!