Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek ilyen férfiak manapság?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. Úgy érzem, szivat egyfolytában az élet ami a párkapcsolatokat illeti. Az első szerelmem, mikor összejöttem vele, füvezett meg csajozott, miközben elvileg velem volt kapcsolatban.(Jó, oké, első szerelem, 23 éves volt, még élni kell....) Utólag kiderül mindig minden... Azóta eltelt majdnem 10 év, közösségi oldalon látom, megkomolyodott, megnősült. Második szerelmem túlságosan szerette az italt, ezért lett vége. Azóta persze ő is boldog házasságban él a feleségével. (Oké, tudom, nem kéne nyomozni exek után, mert csak nekem lesz rossz...) Tavaly eljegyzett a párom (3.pasi az életemben), majd miután odaköltöztem és elkezdtük volna a közös életünket, inni kezdett, részeg volt minden nap, és bántalmazott, konkréten kékre-zöldre vert.... El kellett menekülnöm tőle, ha élve meg akarom úszni. Nem viccelek, látleletem van róla hogy bántalmazott.... :(A negyedik sráccal meg most (ma)szakítottam, mert 30 éves, de csak bulikba járkál állandóan, hetente 3-4X!!!! sosincs otthon, itt egy kis beülés, ott egy kis beülés, most legénybúcsúba megyek, most sörözés van... Velem heti másfél napot van együtt, egy nap a hétvégéből, meg egy hétköznap meló után pár óra... Meguntam. Hogy alig látom, most meg közölte, hogy vidékre utazik 2 napos legénybúcsúra... Ezt én már nem birom elviselni!!! Nem kérdez, csak közöl... Értem én hogy régi barátság, meg blabla, de nekem már nem fér bele így 30 felé ez az életstílus. A kapcsolatunk romokban, ő meg csak arra gondol, hogy a heti 3-4 tali a haverokkal mikor hol kivel... Beszéltünk már erről százszor. Hogy én mindjárt 28 éves leszek és már inkább megkomolyodnék, meg családi életet szeretnék lassan élni, gyereket nevelni, mert ki fogok csúszni az időből...Nekem nem férnek már bele a party hegyek minden héten. De nem találok olyan férfit (30 év körül sem)aki megállapodna. Akinek nem a piálás meg a buli lenne a legfontosabb... Megmaradtam ilyen nehéz életszakaszok után is normális, értékekkel bíró nőnek, mégse kellek senkinek... Nem vagyok cicababa típus,de manapság úgylátszik csak erre van igény, rendes, normális társra nincsen, aki már lassan kezdené a komolyabb életet... Ezek után nem tudom kiben bízzak, miben higyjek....De attól tartok, nekem nem adja meg a sors azt, amit igazán szeretnék... Csakhogy még szrabb legyen az életem, és ne lehessek sohase boldog.... :(
2012. júl. 5. 11:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Apám alkoholista volt, meghalt 17 éves koromban, 3 héttel azután, hogy anyám stroke-ot kapott. Anyám krónikisan rendetlen, amit idősuakos takarítási rohamokkal kompenzál. Gyerekkoromban èvente meghalt valaki, több temetésen voltam már, mint több közèpkorú. Az egyik nagymamám zsarnokként telepedett családra, a másik 30 éve nyugtatókon él, ott ássa alá a jó hírünket pletykákkal, ahol tudha. Anyám 21 éves koromig nem engedett sehova bulizni, az első srác, akivel összejöttem dobott 2 hónap után, mert nem feküdtem le vele, de kiderült, hogy mellettem két másik lány is volt.

Nem csak neked volt nehèz életed. 27 évesen lehetnél kicsit belátóbb. Nem lehet mindent a rossz gyerekkora fogni. Én 25 vagyok, de a siránkozás helyett a kezembe vettem az irányítást és két és fél éve élek boldog kapcsolatban egy normális az enyémekkel kompatibilis dilikkel rendelkező férfival.

2012. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szia!Megértem a gonod,ma egy 30 éves pasi sokszor még "gyerek" nem egy ismerősöm van aki a mamával lakik(most nem arról beszélek,ha anyagi,hanem,ha kényelmi okokból),és csak a lövöldözős játékok érdeklik...Hazajön a melóbol szg és kész...

Jah,szerintem próbálkozz a 35-45 közötti korosztályall.Max annyi lehet a "háránya",hogy már elvált.De ha normális az ex,meg jófe(ek) a gyerek(ek) szerintem nem gáz.Csak sok nő jön a hüyle nekem nem kell "használt pasi" szóveggel...

Nálunk legalábbis működik 5 éve:-D

2012. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még:

Mi pl együtt megyünk a gyerekekhezt,exel beszélgetek,exanyós sütivel kinál...Exnek van új pasija,tök jól elbeszélgetnek a férjemmel...Szóval van ilyen is.Gyerekek amúgy 13-14 évesek...Igaz már 8 éve elváltak...

Én amúgy most lettem 30 a férjem 43.

2012. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!