Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek ilyen férfiak manapság?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. Úgy érzem, szivat egyfolytában az élet ami a párkapcsolatokat illeti. Az első szerelmem, mikor összejöttem vele, füvezett meg csajozott, miközben elvileg velem volt kapcsolatban.(Jó, oké, első szerelem, 23 éves volt, még élni kell....) Utólag kiderül mindig minden... Azóta eltelt majdnem 10 év, közösségi oldalon látom, megkomolyodott, megnősült. Második szerelmem túlságosan szerette az italt, ezért lett vége. Azóta persze ő is boldog házasságban él a feleségével. (Oké, tudom, nem kéne nyomozni exek után, mert csak nekem lesz rossz...) Tavaly eljegyzett a párom (3.pasi az életemben), majd miután odaköltöztem és elkezdtük volna a közös életünket, inni kezdett, részeg volt minden nap, és bántalmazott, konkréten kékre-zöldre vert.... El kellett menekülnöm tőle, ha élve meg akarom úszni. Nem viccelek, látleletem van róla hogy bántalmazott.... :(A negyedik sráccal meg most (ma)szakítottam, mert 30 éves, de csak bulikba járkál állandóan, hetente 3-4X!!!! sosincs otthon, itt egy kis beülés, ott egy kis beülés, most legénybúcsúba megyek, most sörözés van... Velem heti másfél napot van együtt, egy nap a hétvégéből, meg egy hétköznap meló után pár óra... Meguntam. Hogy alig látom, most meg közölte, hogy vidékre utazik 2 napos legénybúcsúra... Ezt én már nem birom elviselni!!! Nem kérdez, csak közöl... Értem én hogy régi barátság, meg blabla, de nekem már nem fér bele így 30 felé ez az életstílus. A kapcsolatunk romokban, ő meg csak arra gondol, hogy a heti 3-4 tali a haverokkal mikor hol kivel... Beszéltünk már erről százszor. Hogy én mindjárt 28 éves leszek és már inkább megkomolyodnék, meg családi életet szeretnék lassan élni, gyereket nevelni, mert ki fogok csúszni az időből...Nekem nem férnek már bele a party hegyek minden héten. De nem találok olyan férfit (30 év körül sem)aki megállapodna. Akinek nem a piálás meg a buli lenne a legfontosabb... Megmaradtam ilyen nehéz életszakaszok után is normális, értékekkel bíró nőnek, mégse kellek senkinek... Nem vagyok cicababa típus,de manapság úgylátszik csak erre van igény, rendes, normális társra nincsen, aki már lassan kezdené a komolyabb életet... Ezek után nem tudom kiben bízzak, miben higyjek....De attól tartok, nekem nem adja meg a sors azt, amit igazán szeretnék... Csakhogy még szrabb legyen az életem, és ne lehessek sohase boldog.... :(
2012. júl. 5. 11:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Szerintem a válaszokból kettő volt olyan, akinek a stílusa kifogásolható, de nem mellesleg igaza van, csak hülyén adták elő. A többiben én nem látok semmi kifogásolni valót.
2012. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tolerálod a leb*szást, akkor miért kérdezel?

Igazuk van azoknak akik azt írják, hogy te rontottad el.Vannak olyan férfiak amilyent te szeretnél de akkor máshol kellene keresned. az, hogy valaki bulizós, italozós, verekedős, azért látszik már az elején is. Ha mindig ilyeneket választasz, akkor miért csodálkozol? Valószínű reménykedtél sokáig, hogy megváltozik...aztán az idő elment. Ezt a mostanit kukázzad ki, és más körökben, más típusú emberek között nézelődj.

2012. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

"Valahogy annyira tudtam h 7 válaszból 5 lebszás lesz.... Csak az a kérdés, akkor is ilyen flegmák vagy bunkók lennétek, ha ez veletek fordult volna elő? :D"


Első vagyok, nem érzem a lebaszást a válaszomban. Legfeljebb kicsit nyers volt.

Kérdésedre a válasz: én is szarul választok és ugyanebben a cipőben járok, cask a másik oldalról. ;)

2012. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondott semmi flegma vagy bunkó dolgot, de ha fáj is, az igazság az, hogy tényleg rosszul választasz. Más szempontok alapján kéne keresgélni, mert vannak rendes pasik, akkor is, ha szeretnéd azzal áltatni magad, hogy nincsenek.

Ha az előttem szólók leírták volna, hogy de, vannak normális férfiak, akkor az lenne a bajod, hogy az orrod alá dörgölik, bibibíí, nekem mi jutott. Szerintem kicsit túlérzékeny vagy.

2012. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek, és ez nem olyan egyszerű, ahogy az előttem szólók lerendezték ennyivel, hogy rosszul választasz. Biztosan vannak még ma is normális fériak, és hogy miért kerülitek el egymást nem tudom. Tanácsot adni sem tudok. Csak felmerült bennem egy kérdés, látva, hogy gyakorlatilag ugyanolyakkal kerülsz össze mindig: Még a kérdés előtt szeretnék elnézést kérni, távol áll tőlem, hogy megbántsalak! Milyen családban nőttél fel? A szüleid házassága teljesen rendben van? Édesapád milyen férj és apa? Mert állítólag, sok esetben a rossz szülői minta amit látunk otthon, függetlenül attól, hogy nem szeretnénk, mégis sokszor az ugyanolyanokat vonzzuk magunkhoz társként. Persze, ha így lenne, akkor sem tudom rá a megoldást. (Bocsi, ha ez nagyon távol áll a valóságtól.)

Próbálj esetleg valami olyan új hobbit találni, amit társaságban lehet művelni, és talán jó eséllyel ott a hozzád hasonló értékrendű emberekkel találkozhatsz!

2012. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vitatkoznék az előző hozzászólóval. Ha nem választ rosszul a kérdező, akkor hogy lehet, hogy én meg soha nem akadtam össze agresszív, italozós, bulizós emberrel?

Természetesen nem sikerült minden kapcsolatom, de aki komoly volt, ott ilyen komoly emberi hibák nem voltak, hanem egyéb olyan dolgok, amik talán nem is hibák, egyszerűen nem illettünk össze. Én egy alapvetően szerény, nyugodt ember vagyok, én is találkoztam már olyannal, aki nem ilyen volt, bulizott, ivott, de az első alkalom után tudtam, hogy vele semmit nem szabad kezdenem, ha jót akarok magamnak.

2012. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Pedig az elsőnek maximálisan igaza van. Szal én is csatlakozom a ''lebszásokhoz'' :)

Sorry, de ez tényleg így van. Valamiért vonzod a defekteseket. Próbálj meg rájönni, hogy miért, mert így a többi is sggfej lesz...

2012. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

A rendes pasikra és nőkre nehéz rátalálni mert sokan csalódtak, van szemük, látják milyen a világ és eléggé behúzódnak. Őket nem fogod megtalálni zajos, füstös szórakozó helyeken. A többségük nehezen ismerkedik.


Csak egy javaslat, kissé durva de hatásos a barátnőm alkalmazta a randikon, amikor már elege lett: nyíltan rákérdezett a srácoknál mi a véleményük és rájuk mennyire jellemző.... na azok a dolgok, amiket a barátnőm ki nem állhatott. Pia, kimaradozások, csajozások, erőszak, család alapítás. Mert neki elege van és ha akarnak tőle valamit akkor most mondják meg, mi a pálya mert az első negatív jelre pakol és távozik a kapcsolatból nem pazarolja tovább az idejét mert tele a puttonya, hogy amíg csak ismerkednek mindenki fényezi magát és után jön a fekete leves. Elege van a zsákbamacskákból.

Na az első reakcióból le tudta mérni ki hogy áll hozzá. Ehhez a nyílt kérdés sorozathoz nincsenek hozzászokva. Volt, aki csak hebegett-habogott hát izé...na igen igazad van...stb. Elsőre le lehetett venni tényleg ki mennyire komoly és magabiztos bizonyos dolgokban.


Barátnőmnek most két aranyos kislánya van meg egy rendes férje. A férjének nagyon is imponált ez a viselkedés, az őszinte, nyílt beszéd, a kertelés nélküli stílus. De ez vica-versa mert akkor ő is vissza kérdezhet és őszintén válaszolnod kell!


És nem ártana társaságot váltani és a megszokott pasi stílusokon kívül szétnézni.

Egyszer próbáld ki mégis, mit veszíthetsz?

2012. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
80%

Ezt így nagyon nehéz megitélni, vagy bármilyen "itélelet" hozni!

Az első kérdés, ami megfogalmazódott bennem: Honnan tudod, hogy az exeid boldog kapcsolatban élnek, megkomolyodtak? Nem biztos, hogy az van, amit kívülről látsz. Lehet, hogy normálisnak néz ki a kapcsolatuk, közben a falak között ölik egymást. Akár hangosan, akár csendben...

Másrészt... Ne érts félre, nem akarok vádaskodni, vagy Téged minősíteni, hibásnak beállítani, stb., hiszen nem ismerlek. Csak a saját élettapasztalataimból kiindulva: Nem lehet, hogy Te magad idézed elő a férfiak ilyen jellegű hozzáállását? Én soha nem voltam oda piáért, és mindig érthetetlen volt számomra az a jelenség, hogy egyes emberek menekülnek otthonról, rendszerint a kocsmába. Nos, aztán lett egy olyan párom, aki rám akart telepedni, MINDENT irányítani, és ami a legvisszataszítóbb volt, lépten-nyomon próbált agresszívan zsarolni. Nos, egy idő után azt vettem észre magamon, hogy bizony, menekülök otthonról, illetve ha otthon voltam, akkor leöntöttem pár agyzsibbasztót, hogy el tudjam viselni a kedves páromat!

Aztán persze simán lehet, hogy eddig mindig mellényúltál!

Nehéz ezt így megmondani, de gondoltam leírom a tapasztalataimat...

35f

2012. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ezekből a rossz kapcsolatokból időben kiléptél? Ezen gondolkozz el....Talán 23 évesen még éretlen és tapasztalatlan voltál az első kapcsolathoz....későnérő típus vagy...esetleg nem voltál olyan környezetben,ahol lett volna lehetőség jobban ismerkedned és tapasztalnod....
2012. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!