Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra lehet kezdeni 32 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra lehet kezdeni 32 éves, elvált nőként egy 2 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy én már soha többé nem fogok így kelleni senkinek sem! A fiamnak nem akarok új apukát, mert ezen a téren egy szót sem szólhatok a férjemre, kölcsönösen imádják egymást a gyerekével.

Viszont nem tudom elképzelni, hogy valakinek még kelljek ezek után, mint nő, pedig a mai napig sokan legyeskednek körülöttem, de valahogy úgy tudom elképzelni, hogy ha komolyabban nyitnék én is feléjük, akkor már nem lenne annyira jó a dolog. Talán csak addig vagyok érdekes, amíg nem járok kötöttségekkel, ha már szabad leszek és elérhető, akkor annyira nem is kellek majd.

Nyilván most kisebb gondom is nagyobb annál, hogy a következő férfit keressem az életembe, viszont azért ennyi idősen még nem akarom örökre elásni magam, szeretném még én is nőnek érezni magam majd egyszer, ha már ez a házasságom utolsó két évében nem is nagyon sikerült... Nyilván alkalmi kapcsolatokra, futó kalandokra jó lennék, és igazság szerint nem is vágyom jelenleg semmi másra, de előbb-utóbb úgyis kell majd egy társ, akivel hosszú távon meg lehet állapodni.


2012. júl. 5. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj! Nézz körül egy kicsit a világban hány olyan ember él, aki nem a saját gyerekét neveli, hány olyan van, aki gyerekkel talált társat. Ne kornyadj le egyszer megtalálod a párod. Talán még ő is hoz még egy lurkót a kapcsolatba.
2012. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A mai naptól már keress csa párt magadnak!!!

A gyereknek nem apát keresel, hanem egy férfit, akit idővel akár apának is fogja hívni. 40 éven felüli ismerősöm is van 3!!!!!! gyerekkel aki talált magának párt és nagyon boldog.

Egyre nagyon figyelj kérlek! A neten ismerkedéssel hű de óvatosan!

Legyél szerelmes a jövendő pároddal :)

2012. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nagyon fáj és bánt a dolog, ráadásul még nincs vége hivatalosan semminek sem, a férjem nem akarja elfogadni, hogy én nem tudok így tovább élni és nagyon ragaszkodna hozzánk... de nekem már nem megy tovább.
2012. júl. 5. 12:17
 4/13 lekváros tészta ***** válasza:

fiatal vagy még, nyugodtan kezd újra,

am meg szerintem ha normális férfit találsz akkro gond nem lehet.

2012. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy házasság végéhez mindkét fél hozzátesz, nem védelek Téged se a férjed se. Mégis azt mondom ha már idáig eljutottatok jobb már nem lesz hidd el. Erre nagyon sok példa volt már és olyat még nem hallottam hogy együtt maradtak, kivéve mikor nagy vagyonról szólt a dolog.

Ne félj, pár hónap és jobban leszel

2012. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy ideig éld a szingli nők életét, barátnőzz, meg menjetek pasizni meg ilyenek. Úgyis élvezni fogod. Aztán kitudja hogy közben belefutsz e olyanba, aki komolyabb dolgokba is benne lenne. De addig kicsit élvezd az életet, fiatal vagy.
2012. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogyne találhatnál párt.

Te kezdenél olyan pasival, akinek van egy gyereke és elvált?

Ez kb. ilyen, a mai világban már rengetegen vannak ilyen helyzetben és mégis találnak valakit, ne csüggedj.

2012. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

több példa van rá h gyerekkel egyedül vannak de találnak valakit

viszont előbb magadat kéne megvizsgálnod, nehogy a következő kapcsolatod is ugyanígy végződjön.

bocsánat, a hosszú szöveget lusta voltam elolvasni, csak a kérdésre reagáltam. remélem nem baj

2012. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fenét lehet újrakezdeni! Semmit nem lehet újrakezdeni. Ez az élet nevű "játék" és nem egy számítógép reset gombbal.

"most élsz, most figyelj hogy jól csináld, mert a legapróbb hibád is megbosszulja önmagát"

2012. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kilencke! Nem szoktam itt vitatkozni, de bizony van újrakezdés. Új kapocsolat, új szerelem lesz belőle, a napi gondokban nagyon segít túlélni, hogy ketten egyek a világ bajain túl
2012. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!